کد خبر: ۲۰۶۲۴۵
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۴
»
کاپیتان تیم ملی فوتبال پرتغال بر این باور است که این تیم به همراه اسپانیا به دور بعد صعود خواهند کرد.
کاپیتان تیم ملی فوتبال پرتغال بر این باور است که این تیم به همراه اسپانیا به دور بعد صعود خواهند کرد.

به گزارش اعتدال و به نقل از دیلی اکسپرس، تیم‌ ‌ملی فوتبال  پرتغال در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با تیم‌های ملی فوتبال  مراکش، ایران و اسپانیا هم گروه است.

دیدار نخست پرتغال بسیار حساس و دیدنی خواهد بود و این  تیم با کریستیانو رونالدو، ستاره سرشناس خود باید به مصاف اسپانیا قهرمان جام جهانی ۲۰۱۰ برود.

رونالدو قبل از این دیدار حساس، گفت‌: همواره بازی نخست بسیار حساس و نتیجه‌ آن حیاتی است. این دیدار هم برای ما و هم برای اسپانیا دشوار خواهد بود. به‌ هر حال این قرعه است  و باید با آن کنار آمد. شکست در دیدار نخست وضعیت تیم را بسیار سخت می‌کند و به همین خاطر باید آغاز خوبی داشته باشیم. براین باور هستم که اسپانیا و پرتغال از این گروه به دور بعد صعود خواهند کرد.

او ادامه‌ داد: دیدار برابر اسپانیا بسیار حساس است اما تلاش می‌کنیم که به پیروزی برسیم. قهرمانی در جام جهانی رویا پرتغال است و برای رسیدن به این رویا باید هم‌چون یورو ۲۰۱۶ با اتحاد و یک دل به میدان رفت.

به گزارش ایسنا، رونالدو درباره محمد صلاح، ستاره تیم‌ ‌ملی فوتبال  مصر، گفت‌: بسیاری بر این باور هستند که تنها رونالد و مسی شانس رسیدن به توپ طلا را دارند اما بازیکن دیگری هم هستند که صلاح یکی از آن‌هاست. او یکی از کشف‌های امسال بود و این شانس را دارد که توپ طلا را به دست آورد. امیدوارم که آسیب‌دیدگی در لیگ قهرمانان اروپا روی عملکرد این بازیکن در روسیه تاثیر نگذارد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: