کد خبر: ۲۰۶۲۲۷
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۶
»
عادل فردوسی‌پور در برنامه «۲۰۱۸» خود که از شامگاه گذشته پخش آن آغاز شد، از پخش ۵۶ بازی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، از شبکه سه سیما خبر داد.
عادل فردوسی‌پور در برنامه «۲۰۱۸» خود که از شامگاه گذشته پخش آن آغاز شد، از پخش ۵۶ بازی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، از شبکه سه سیما خبر داد.

به گزارش اعتدال به نقل از ایسنا، پخش زنده مسابقات فوتبال جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از روز پنج‌شنبه ـ ۲۴ خرداد ماه ـ با بازی روسیه و عربستان آغاز خواهد شد.

عادل فردوسی‌پور شامگاه گذشته در برنامه‌ ۲۰۱۸ که محمدرضا احمدی نیز او را همراهی می‌کرد، از پخش ۵۶ مسابقه جام جهانی در شبکه سه سیما خبر داد.

داستان اولین حضور ایران در جام جهانی، گزارش از کمپ تیم ملی در روسیه، گزارش زنده از حال و هوای روسیه با محمدحسین میثاقی، گزارش از خرید بلیط بازی‌های ایران توسط هواداران خارجی، گفتگو با حشمت مهاجرانی و علی پروین، از جمله آیتم‌های نخستین قسمت از برنامه‌ شامگاه گذشته ۲۰۱۸ بود که به روی آنتن رفت.

بر اساس این گزارش، پخش زنده مسابقات فوتبال جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به شرح زیر است:

اولین دیدار که به تیم‌های روسیه ـ عربستان اختصاص دارد، روز پنجشنبه ۲۴ خرداد،  ساعت ۱۹:۳۰ به روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.

دیدار مصر ـ اروگوئه جمعه ۲۵ خرداد، از شبکه سه سیما ساعت ۱۶ و ۳۰ به روی آنتن خواهد رفت.

اولین دیدار ایران با تیم مراکش است که روز جمعه ۲۵ خرداد، ساعت ۱۹:۳۰ به روی آنتن خواهد رفت. این دیدار از ورزشگاه سن‌پترزبورگ توسط گزاشگر اعزامی، پیمان یوسفی گزارش خواهد شد.

دیدار پرتغال ـ اسپانیا نیز جمعه ۲۵ خرداد ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: