کد خبر: ۲۰۶۱۸۲
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۱
»
نایب رئیس فدراسیون فوتبال در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال در مسکو گفت: شادابی و شوخی و خنده در اردوی تیم ملی می‌تواند به تیم ما کمک کند.
نایب رئیس فدراسیون فوتبال در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال در مسکو گفت: شادابی و شوخی و خنده در اردوی تیم ملی می‌تواند به تیم ما کمک کند.

به گزارش اعتدال به نقل از ایسنا، علی کفاشیان نایب رییس فدراسیون فوتبال ایران در حاشیه تمرین تیم ملی اظهار کرد: ما برای کنگره فیفا وAFC  به روسیه آمدیم و امروز هم از تمرین تیم ملی دیدن کردیم. خدا را شکر روحیه بازیکن‌ها بالا بود و آن‌ها برای موفقیت مصمم بودند.

او درباره استقبال گرم کی‌روش از آن‌ها علی رغم انتقادات فراوان گفت: ما با کی‌روش دوست هستیم و مشکلی نداریم. ما ۷ سال با هم کار کردیم و از عملکردش نیز راضی هستیم. به هر حال انتقاد در همه جا وجود دارد و دوستی ما را زیر سوال نمی‌برد و این شادابی و شوخی و خنده در اردوی تیم ملی می‌تواند به تیم ما کمک کند. و بالا بودن این روحیه‌ها خوب است.

وی ادامه داد: این روحیه وشادابی در تمرین مثال‌زدنی است و روحیه‌ها نسبت به چهار سال پیش بسیار بهتر است. یکی از هنرهای کی‌روش متحد کردن کادر و بازیکنان است که باعث دوپینگ روحی می‌شود و می‌تواند در زمین اتفاقات بزرگی را رقم بزند. تیم ما نسبت به چهار سال پیش بهتر است علی رغم سخت‌تر بودن گروهمان نسبت به دوره قبل، تیم ما می‌تواند موفقیت چشمیگیری داشته باشد.

کفاشیان اضافه کرد: پیگیری‌ها بابت بازی دوستانه بعد از جام جهانی صورت خواهد گرفت. بعد از جام جهانی بازی دوستانه‌ای را با آن‌ها ترتیب خواهیم داد و آشتی خواهیم کرد.

نایب رییس فدراسیون فوتبال درباره انتقادهای کی‌روش از این فدراسیون و حتی رسانه‌ها اظهار کرد: من درباره کی‌روش همیشه این را گفته‌ام. او همیشه انتظاراتی از ما داشته که به حق بوده است. اگر ما نتوانستیم قسمت‌هایی از انتظارات او را برآورده کنیم دلیل نمی‌شود که او حرف اشتباهی بزند. کی‌روش درست می‌گوید و همیشه نظراتش را با ما در میان می‌گذارد. تمام فکر و ذکر او موفقیت تیم ملی است. او راست می‌گوید برنامه‌هایی که چیده می‌شود با برنامه‌های تیم ملی مغایرت دارد. او ایده‌های خوبی برای تیم ملی و فوتبال ایران دارد. به عنوان مثال او از ابتدا می‌گفت که زمین خوب می‌خواهم و این حق طبیعی اوست. اگر امکاناتی که ایشان می‌خواهد اجرا شود، تیم ایران می‌تواند موفقیت‌های زیادی کسب کند.

وی افزود: سلیقه‌های مختلفی وجود دارد. رسانه‌ها و مردم می‌خواهند بازیکن ایکس دعوت شود و مربی صلاح می‌داند بازیکن دیگری به اردوی تیم ملی اضافه شود. این‌ها سلیقه‌ای است و چیزی که مهم است موفقیت تیم ملی است. من از ابتدا در زمین‌های خاکی دویدم و به این زمین‌ها عادت دارم.

کفاشیان درباره آخرین وضعیت مهدی تاج هم گفت: حال تاج خوب است و قرار شد با مشورتی که با پزشکش داشته باشد، در صورت صلاح‌دید، به کنگره فیفا اضافه شود.

او درباره شانس صعود ایران از گروهش هم اظهار کرد: ایران شانس صعود دارد و مهم ایران است و سایر تیم‌های آسیایی اهمیتی ندارند.

کفاشیان در پایان اظهار کرد: من بازی ایران با مراکش را از نزدیک تماشا خواهم کرد و پس از آن به ایران بازخواهم گشت.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
اخبار داغ