کد خبر: ۲۰۵۹۳۱
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۱
دبیر شورای عالی امنیت ملی تاکید کرد: صله گرفتن شرکای سنتی آمریکا از این کشور موید این واقعیت است که ترامپ با اتخاذ سیاست‌‌‌‌های نابخردانه به طرز بی‌‌سابقه‌‌‌ای آمریکا را دچار انزوای سیاسی کرده است.
امیر دریابان علی شمخانی با اشاره به خشونت‌های رژیم صیهونیستی علیه ملت فلسطین گفت: افزایش خشونت رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم غزه و کرانه باختری در روزهای اخیر اقدامی انفعالی در برابر شکست خوردن طرح استفاده از تروریست‌های تکفیری برای ایجاد درگیری در جهان اسلام و از بین رفتن منابع کشورهای اسلامی است. 

به گزارش اعتدال؛ وی افزود: بازگشت امنیت به سوریه و عراق، زنگ خطر پایان یافتن امنیت طلایی برای این رژیم و تبدیل شدن مجدد موضوع فلسطین به مسئله اول جهان اسلام است. 

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی ادامه داد: امروز گروه‌های مقاومت و افکارعمومی در جهان اسلام بیش از هر زمان دیگری متوجه این واقعیت شده‌‌‌اند که از طریق مذاکره با آمریکا و عقب‌‌‌نشینی در برابر خواست رژیم صهیونیستی نمی‌‌‌توان بر کاهش عطش جنون‌‌‌آمیز این رژیم برای توسعه‌‌طلبی و تجاوز چیره شد. 

ترامپ آمریکا را دچار انزوای سیاسی کرده است

شمخانی بایکوت مطلق امریکا در جلسه اخیر شورای امنیت سازمان ملل متحد را رخدادی کم‌‌‌سابقه و تحقیر‌آمیز برای آمریکا برشمرد و اظهار داشت: پیش‌‌‌نویس پیشنهادی آمریکا که طی آن گروه حماس به عنوان عامل ایجاد وقایع جاری در سرزمین‌‌‌های اشغالی معرفی و محکوم شده بود، حتی نتوانست یک رای مثبت اعضای شورای امنیت را جلب کند. 

وی اضافه کرد: فاصله گرفتن شرکای سنتی آمریکا از این کشور موید این واقعیت است که ترامپ با اتخاذ سیاست‌‌‌‌های نابخردانه به طرز بی‌‌سابقه‌‌‌ای آمریکا را دچار انزوای سیاسی کرده است. 

یک مسلمان معتقد هیچگاه با صهیونیست‌‌ها گفت‌وگو نمی‌کند

دبیر شورای عالی امنیت ملی در واکنش به برخی شایعه‌‌‌‌‌‌سازی‌ها درخصوص ملاقات نمایندگان ایران و رژیم صهیونیستی در یکی از کشورهای منطقه تصریح کرد: تولید و انتشار شایعات بی‌‌‌‌اساسی از این دست که در حال ازدیاد نیز هست تلاشی نافرجام به منظور مشروعیت‌‌‌‌سازی برای رژیم صهیونیستی و تضعیف اراده جریان مقاومت در مقابله با اسراییل است. 

شمخانی ادامه داد: یک مسلمان معتقد که همواره خود را در محضر خداوند می‌‌‌‌‌بیند هیچگاه حاضر نمی‌‌‌‌‌شود با صهیونیست‌‌ها که مظهر ناپاکی و شر مطلق هستند، هم‌‌‌‌نشینی و گفت‌وگو داشته باشد. 

اقتدار محور مقاومت اسرائیل را متوجه هزینه‌‌‌بر بودن اقدامات تجاوز‌کارانه کرده است

وی در پایان این گفت‌وگو با افتخارآمیز توصیف کردن اقدام متقابل ارتش سوریه در پاسخ به حمله تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی به پایگاه تی‌‌‌۴ خاطرنشان کرد: دولت و نیروهای مسلح سوریه پس از انجام این عملیات، اعتماد به نفس بیشتری برای اقدام متقابل در برابر تجاوزات این رژیم به دست آورده است.

این مقام عالی امنیتی افزود: اقتدار و توانمندی محور مقاومت ضمن ایجاد سطح جدیدی از موازنه قدرت در منطقه، رژیم صهیونیستی را متوجه هزینه‌‌‌بر بودن اقدامات تجاوزکارانه کرده است.

منبع: ایلنا
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حسین علیرضایی مهدوی ثارالله 14
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۶
0
0
مرگ بر کفار و مشرکین و منافقین داخلی و خارجی...درود بر حضرت ایه الله العظمی امام خامنه ای...رهبر فرزانه ما برای هر امر و دستور شما اماده ایم...و منهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا...ان الله لقوی عزیز...شیطان بزرگ استکبار و غربزده ها ادامه بدهید تا ادامه بدهیم...انتظار بکشید برای نابودی خدا و خدایی ها و ما هم انتظار میکشیم برای نابودی غربزده ها و منافقین و کفار...و وعده ی صادق خدا بر نابودی منافقبن و کفار و مشرکین و غربزده ها در دنیا و اخرت شکل و تعلق گرفته است...ان الله لبالمرصاد...و خدا در کمینگاه است و هیچ شکاری قدرت نجات و فرار ندارد...
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری