کد خبر: ۲۰۵۸۷۷
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۰
»
روزنامه ایران نوشت: «خبر اول اینکه حسن روحانی رئیس جمهوری گفت: «قبول دارم که فشار در زندگی مردم همچنان وجود دارد، اما این فشار کاسته شده و مثل گذشته نیست». وی همچنین ادامه داد: «ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای آن است که ببینیم چگونه می‌توانیم با مقاومت، ایستادگی و ترویج دوستی بر مشکلات غلبه کرده و به هدف‌مان برسیم». همین که ایشون قبول دارند فشار وجود داره بسیار جای خوشوقتیه. یه زمون یه نفر بود که اصلاً فشارو قبول نداشت. فقط نکته‌ای که لازم می‌دونم خدمت رئیس جمهوری بگم اینه که درسته که ماه مبارک رمضان برای سنجش میزان مقاومت زمان خوبیه ولی این موردو هم در نظر داشته باشن که ما مردم برای این سنجش الان چند ماهه به پیشواز رفتیم و میزان مقاومت و تحملمون اومده دستمون. فقط مونده مسئولان این میزانو تو این ماه بسنجن تا به امید خدا بریم برای ترویج دوستی و رسیدن به هدف!

خبر دوم این که در فضای مجازی آگهی فروش قبری به اشتراک گذاشته شده به این مضمون: «قبر سه طبقه در قطعه ۲۳ موقعیت مکانی و دسترسی عالی ۵۰۰ میلیون» که قیمتش باعث حیرت کاربران شد. (البته من متوجه نشدم که دسترسی عالی به چه چیزی برای کسی که فوت شده می‌تونه جذاب باشه!) به هرحال؛ مدیرعامل سازمان بهشت‌زهرا به قیمت‌های نجومی قبر واکنش نشون داد. به گزارش ایلنا، ایشون گفتن: «اگر شما بتوانید قبری با قیمت نجومی به من معرفی کنید، چهار برابر قیمت آن را به‌عنوان کادو تقدیم می‌کنم.» سعید خال همچنین قول اهدای قبر رایگانو به هر شهروندی که درخواست کنه، داد. ضمن اینکه این اعتماد به نفس نسبت به نبود قبرهای نجومی، در خور تقدیره. الان دیگه با قولی که ایشون دادن با خیال راحت می‌شه برای مردن برنامه‌ریزی کرد.

و آخر این که جلیلی توئیت کرده: «برجام مانند این بود که ماشین یک‌میلیونی را به مبلغ یک میلیارد خریداری کنی اما طرف مقابل بعد از آنکه بخشی از پول را از ما گرفت، از دادن ماشین خودداری کند و با ماشین فرار کند و بعد شرکای او به شما بگویند باید بقیه اقساط ماشین را بدهید و بعد هم گفته شود یک مزاحم از معامله خارج شد.» من هر چی به این متن فکر کردم دیدم بیشتر به داستان اختلاسگرایی می‌خوره که تو دولت قبل با عنوان فروش ماشین و خونه و سود بالا از مردم پول گرفتن و مردم بابت این خسارت دارن اقساط بدهیشونو میدن. فک کنم ایشون یه چیزایی شنیده ولی دقت نکرده در مورد چی بوده!»
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: