کد خبر: ۲۰۴۸۸۱
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۹
نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی در نشست کارگروه عالی اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان خور و بیابانک بر لزوم توجه به معادن و گردشگری جهت رونق اشتغال تاکید کرد.
نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی در نشست کارگروه عالی اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان خور و بیابانک بر لزوم توجه به معادن و گردشگری جهت رونق اشتغال تاکید کرد.

به گزارش اعتدال به نقل از خانه ملت؛ نشست کارگروه عالی اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان خور و بیابانک با حضور مقامات کشوری و استانی دیروز ( دو شنبه، 24 اردیبهشت ماه ) با همت پوربافرانی نماینده نایین و پیگیری های فرماندار سخت کوش شهرستان با حضور مقامات بلندپایه کشوری از جمله عیسی منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال کشور، پاک سرشت رئیس محترم سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، مهدیان مدیر عامل محترم بانک توسعه تعاون و نورالله زاده مدیرعامل محترم صندوق کارآفرینی امید و جمعی ازمقامات استانی در محل سالن اجلاس پیامبر اعظم فرمانداری در شهرستان خور و بیابانک برگزار شد.

در این جلسه عباسعلی پوربافرانی نماینده مردم نایین، خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر لزوم رونق اشتغال پایدار به عرصه های دارای قابلیت سرمایه گذاری شهرستان از جمله عرصه معادن و گردشگری اشاره و سپس از کارخانه پتاس به عنوان نماد رشد شهرستان یاد کرد.

 فرماندار شهرستان ضمن بیان موقعیت استراتژیک شهرستان و لزوم ممانعت از جمعیت گریزی در خصوص تنگناها و پتانسیلهای جذب سرمایه و رونق اشتغال توضیحاتی بیان کرد.

در ادامه جلسه که همراه با پرسش و پاسخ فعالان صنایع و مدیران اقامتگاه های بومگردی و صنایع روستایی بود مدیران ارشد کشوری و استانی جهت بهبود وضعیت اشتغال و تسریع در روند جذب سرمایه و اعطای تسهیلات جهت رونق بازار کسب و کار راهکارههایی را ارایه نمودند.

در پایان مدیران ارشد کشوری و استانی به همراه نماینده محترم شهرستان و فرماندار محترم و جمعی از اعضای شورای تامین و اداری از مجتمع تولید و فرآوری مواد معدنی پتاس دیدار و بازدید نمودند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: