کد خبر: ۲۰۳۰۰۱
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۷
»
در چینش گزارشگران لیگ قهرمانان اروپا شبکه ۳ باند بازی می شود؟ /چرا مردم در دیدارهای حساس دور برگشت از شنیدن گزارش عادل فردوسی پور محروم می شوند؟
 لیگ قهرمانان به حساس ترین روزهای خودش رسیده و فوتبال دوستان این شبها پیش از شروع مهمترین آوردگاه فوتبال جهان"جام جهانی" رقابتهای مهیج لیگ قهرمانان را بدون هیجان صدای گزارشگر محبوب شبکه ۳ ،عادل فردوسی پور می شنوند.


فردوسی پور تنها در دور رفتِ لیگِ قهرمانان دیدار بارسلون و رُم را گزارش کرد آنهم درست زمانی که این مسابقه همزمان با دیدارِ لیورپول و منچسر سیتی برگزار شد.
به نظر می رسد مسئولان برنامه گزارش ورزشی شبکه ۳ بجز سانسور  گرگِ رُم، در سانسور ِ شیرِ گزارشگرانِ شبکه نیز متبحر هستند و با نگاه شخصی و سلیقه ای خود، مردم را از شنیدن گزارش یکی از معتبرترین چهره های رسانه ای فوتبال کشور،در لیگ قهرمانان اروپا،محروم می کنند.


حالا که قرعه کشی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا انجام شد و قرار است بایرمونیخ - رئال مادرید و لیورپول - آاس رم مقابل دیدگان میلیونها بیننده تلویزیونی نمایش قدرت دهند، مدیران شبکه ۳ سیما که در برنامه های ورزشی جانب مردم را داشته اند به موارد اینچنینی که اصولا نشات گرفته از حسادتهای فضای کارمندی ست ورود کنند و اجازه ندهند مردم از شنیدن گزارش جذاب یکی از بهترینهای تلویزیون ایران محروم شوند.


یکی از نکات قابل توجه در سالهای فعالیت این چهره رسانه ای این است که فردوسی پور نه تنها جایگاه مردمی خود را در این سالها با حرکت درست و حرفه ای و البته سنجیده و علمی حفظ کرده است، بلکه پایگاه اداری وی نیز در میان مدیران ارشد سازمان صداوسیما بگونه ای ست که پس از درخشش برنامه "بیست چهارده"، مسئولیت تهیه مهمترین ویژه برنامه تلویزیونی خرداد ماه ۹۷ نیز، به وی واگذار شده است و مردم از قاب جعبه جادویی برنامه "بیست هجده" را نیز با مدیریتِ این دانش آموخته ی رسانه تماشا خواهند کرد.


به امید آنکه تلویزیون ایران بجای برخی از رفتارهای افراط گرایانه که عده ای معدود، برای ماندگاری خود در صحنه ورزش انجام می دهند، از این سانسورهای شخصی، که مخاطب را پس می زند، دست بکشند و با حفظ این نخبه های رسانه ای، بتواند متخصصان و افراد کاربلد و حرفه ای را همچون عادل فردوسی پور در بخشهای مختلف اجتماعی، فرهنگی، هنری و سیاسی ... پرورش و مهمان همیشگی خانواده های ایرانی کند.


منبع: پیشامد

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: