کد خبر: ۲۰۲۶۱۱
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۷
ترامپ: ما مشخص خواهیم کرد که آیا روسیه یا سوریه یا ایران یا تمامی این کشورها در پشت حمله دوما بوده‌اند یا خیر.
رئیس‌جمهوری آمریکا اعلام کرد که کشورش تا ۴۸ ساعت آینده تصمیم مهمی را در مورد سوریه اتخاذ می‌کند.

به گزارش اعتدال، به نقل از اسکای نیوز، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا تصریح کرد: مایلم که [جلسه کابینه را] با محکوم کردن حمله به سوری‌های بی‌گناه با سلاح‌های شیمیایی ممنوع آغاز کنم. آن یک حمله وحشیانه بود. وحشتناک بود. شما چیزهایی مثل این را نمی‌بینید. هرچقدر هم خبر بد در سراسر جهان باشد، شما آن تصاویر را نمی‌‌بینید.

ما داریم وضعیت را بسیار دقیق مطالعه می‌کنیم. ما در حال ملاقات با مقامات نظامی و افراد دیگری هستیم و تصمیمات مهمی را در ۲۴ تا ۴۸ساعت آینده خواهیم گرفت. وقتی چیزی مانند این می‌تواند اتفاق بیفتد، ما بسیار نگران هستیم. این، درباره انسانیت است. ما داریم درباره انسانیت حرف می‌زنیم. و نمی‌توانیم اجازه بدهیم چنین چیزی اتفاق بیفتد.

بنابراین ما به این اقدام وحشیانه نگاه خواهیم کرد و آنچه در جریان است، مطالعه می‌کنیم. ما سعی می‌کنیم که به مردم در آنجا دسترسی پیدا کنیم. همان‌طور که می‌دانید، آنجا در محاصره است. بسیار سخت است که به مردم آنجا برسیم چرا که نه فقط مورد حمله قرار گرفته که محاصره هم شده است. و اگر آنها بی‌‌گناه هستند، چرا به افراد اجازه نمی‌دهند که بروند و آن را ثابت کنند؟ همان‌طور که می‌دانید، آنها ادعا می‌کنند که این حمله را انجام ندادند.

وی افزود: ما مشخص خواهیم کرد که آیا روسیه یا سوریه یا ایران یا تمامی این کشورها در پشت حمله دوما بوده‌اند یا خیر.

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری