کد خبر: ۲۰۱۶۵۰
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۸
هافبک جوان استقلال می‌ویدحوادث تلخ سال ۹۶ باعث شد تا این سال، با خاطرات تلخ زیادی همراه باشد.
هافبک جوان استقلال می‌ویدحوادث تلخ سال ۹۶ باعث شد تا این سال، با خاطرات تلخ زیادی همراه باشد.

فرشید اسماعیلی هافبک جوان و موفق استقلال در گفت‌وگو با ایسنا، اظهاراتی از جنس عیدانه داشت. مشروح صحبت‌های او به شرح زیر است:

اگر موافق باشی، اول از عید شروع کنیم. تعطیلات نوروز را چطور پشت سر می‌گذاری؟

عید امسال را که جایی نمی‌روم و خانه هستم چون ما در عید، روزهای کمی تعطیل هستیم و دوست دارم تمرکزم روی فوتبالم باشد. آخر فصل اگر ان‌شاءالله نتایج خوب باشد، سعی می‌کنم مسافرت بروم و چند روز را با آرامش استراحت کنم.

سال‌های گذشته در نوروز مسافرت می‌رفتی؟

ما چون همیشه در شب عید تمرین داشتیم، حداکثر شیراز و لار می‌رفتم و چند روز در کنار خانواده و دوستانم بودم و بعد از آن دوباره برمی گشتم و تمرین می‌کردم.

بهترین خاطره‌ات از سال نو چیست؟

ما در این سال‌ها که فوتبال بازی می‌کنیم حداکثر سه روز تعطیل هستیم و بنابراین خیلی خاطره خاصی ندارم و بیشتر این روزها را در اردو هستیم. روز ۱۳ به در که همه به طبیعیت می‌روند، ما سر تمرین هستیم و بنابراین خیلی از این روزها خاطراتی برایم وجود ندارد.

سال نو را کنار چه کسانی تحویل می‌کنی؟

من سال را در کنار برادر و مادرم تحویل می‌کنم و ما در طول سال هم همیشه کنار هم هستیم.

جای چه کسی در زندگی‌ات خالی است؟

پدرم فوت کرده و جایش همیشه بین ما خالی است. این اتفاق ناراحت کننده‌ترین اتفاق زندگی من است که هیچ وقت نمی‌توانم آن را فراموش کنم.

سال ۹۶ در زندگی شخصی‌ات سال خوبی بود؟

سال ۹۶ نه فقط برای من بلکه برای کل مردم ایران سال بدی بود. در این سال اتفاق‌های تلخی مثل سقوط هواپیمای تهران - یاسوج، غرق شدن کشتی سانچی، زلزله کرمانشاه و بسیاری حوادث تلخ دیگر که کام همه مردم ایران را تلخ کرد.

از نظر فوتبالی سال ۹۶ برای تو چطور گذشت؟

خوب شروع نشد ولی خوب دارد تمام می‌شود. اول فصل خوب نتیجه نگرفتیم ولی خدا را شکر حالا همه چیز دارد برای ما خوب پیش می‌رود.

تو در این سه فصل در پست‌های زیادی برای استقلال بازی کرده‌ای. خودت بازی در کدام پست را دوست داری؟

من به جز خط دفاع و دروازه در همه پست‌ها برای استقلال بازی کرده‌ام اما خودم هافبک پشت مهاجم و وینگر چپ را از سایر پست‌ها بیشتر دوست دارم.

تو گلزن خوبی هم هستی و در پاس گل دادن هم تبحر داری. خودت کدام یک را بیشتر دوست داری؟

من خودم پاس گل دادن را بیشتر دوست دارم ولی باز هم بستگی به کاری دارد که مربی از من می‌خواهد. در بعضی از بازی‌ها بیشتر آزاد هستیم ولی بازی با الهلال شرایط فرق می‌کرد و آقای شفر از ما می‌خواست در حملات شرکت کنیم.

مهم‌ترین آروزی فوتبالی‌ات در سال ۹۷ چیست؟

دوست دارم با استقلال قهرمان جام حذفی بشوم و اولین جامم را با این تیم به دست بیاورم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری