کد خبر: ۲۰۱۴۱۶
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۶
»
یک کارشناس تجارت الکترونیک گفت: امروزه در کشور خرید اینترنتی کالا روند صعودی قابل توجهی به خود گرفته و حال آنکه ایجاد فضایی امن و توأم با سهولت در انتقال وجه و پرداخت وجوه مربوط به خرید کالا به عنوان یک چالش همواره پیش روی کسب و کارهای اینترنتی مطرح بوده است.
قاسم رادمان تصریح کرد: استفاده از روشهای معمول مثل ایجاد درگاه الکترونیک، موبایل بانک و تلفن بانک، کارت به کارت کردن همه و همه از ابزارهای مورد استفاده کسب وکارهای اینترنتی بوده که غالبا روشهایی سخت برای خریداران بوده که سبب کاهش فروش محصول یا خدمات میگردد.
بنیانگذار آیدی پی "یکی از معتبرترین استارت آپ های حوزه پرداخت و انتقال وجه"  گفت: صاحبان حساب بانکی (افراد حقیقی و حقوقی) میتوانند حساب خود در هر بانکی را تبدیل به آیدی‌ کنند و برای دریافت پول به جای شماره کارت یا شماره شبا، آیدی پِی خود را به دیگران بدهند.
وی ادامه افزود :  IDpay با ایجاد تحول در تجارت الکترونیک این امکان را میسر خواهد نمود تا تمامی بنگاه های اقتصادی کوچک بویژه کسب و کارهای خرد و خانگی به یک درگاه پرداخت امن و آسان و رایگان برای مشتریان خود دسترسی داشته باشند.
رادمان در پایان گفت: آیدی پی یک سیستم درگاه پرداخت شخصی یا به عبارتی کارتخوان مجازی است که  بهترین و راحت‌ترین راه جهت دریافت پول است.
همه افراد با ایجاد یک حساب کاربری در آیدی‌پی صاحب یک صفحه پرداخت شخصی با آدرس منحصر به فرد خواهند شد، که با دادن آدرس آن میتوانید از هر شخصی به صورت الکترونیک پول دریافت نمایند و همچنین فروشندگان کالا و خدمات میتوانند فروشگاه خود را نیز به آسانی با امکاناتی بی نظیر ایجاد کنند و محصولاتشان را به همراه قیمت و توضیح و آلبومی از تصاویر محصول یا خدماتشان در فروشگاه آنلاین خود قراردهند.
مدیران آپارتمان ها و مجتمع های تجاری بزرگ، نمایندگی های بیمه ، صاحبان تمامی مشاغل بویژه کسب و کارهای خرد و خانگی، مدیران شرکت ها برای پرداخت حقوق کارکنان و ... می توانند از خدمات آیدی پی استفاده نمایند.
جهت اطلاع از امکانات ویژه آیدی پی و ایجاد درگاه پرداخت شخصی خود در راستای تحول در دریافت وجوه از طرف حساب های خود و آسانتر شدن این روال به آدرس اینترنتی https://idpay.ir مراجعه نمایند.
لازم به ذکر است تمام خدمات آیدی پی برای افرادی که ثبت نام میکنند تا از خدمات آن استفاده کنند کاملا رایگان است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: