کد خبر: ۲۰۱۰۶۸
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۰
»
به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی‌فولاد، مهندس اكبرنوروزي ضمن تبريك ولادت ام ابيها حضرت زهرا اطهر(س)، در رابطه با پرداخت حقوق ماههاي آخر سال بازنشستگان محترم فولاد گفت:
صندوق فولاد برنامه ريزي مناسبي جهت پرداخت حقوق ماههاي انتهاي سال نموده بود وليكن بر اساس عدم انجام تعهدات سازمان خصوصي سازي در پرداخت طلب اين صندوق، متاسفانه پرداختی اين ماهها با مشكلاتي روبرو گرديد، و با تمهيدات سريع و به موقع وزير محترم تعاون كار و رفاه اجتماعي منابع لازم تهيه و هفته ي گذشته حقوق بهمن ماه پرداخت و از صبح شنبه و يكشنبه اقدامات لازم جهت پرداخت حقوق اسفند و عيدي به عمل مي آيد.

 مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد همچنين اعلام کرد:
بر اساس توصيه و پيگيري آقاي دكتر ربيعي جهت تامين رفاه بازنشستگان عزیز، اقدامات لازم جهت تهيه كارت هاي اعتباري از فروشگاه رفاه به منظور خريد مناسب كالاهاي با كيفيت انجام و تا آخر اسفند به هر يك از بازنشستگان حداقل بيست ميليون ريال كارت خريد مايحتاج تحويل ميگردد.

وی افزود: در چند ماه گذشته با تخصيص بودجه مناسبي توسط وزير محترم هتل بسيار شيك و مطابق با استاندارهاي بين  المللي در مشهد مقدس تكميل و مقرر است از سال آينده مورد بهره برداري اين عزيزان قرار گيرد.

نوروزی افزود: خوشبختانه با تامين منابع لازم در بودجه مصوب سال آتي صندوق فولاد ميتواند  ضمن پرداخت منظم و به موقع حقوق، قسمتي از معوقات اين عزيزان را به روزرساني نمايد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی‌فولاد در پایان گفت:
خوشبختانه در سال جاري اقدامات زيربنايی خوبي جهت تصويب قوانين مناسب به منظور اخذ مطالبات از دولت انجام گرفته كه ان شاء الله آثار مثبت آن در سال آتي جهت آرامش و رفاه بازنشستگان نمودار مي گردد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: