کد خبر: ۱۹۸۳۵۴
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۶
«ملانیا ترامپ نیز همانند بسیاری از مهاجران قوانین ویزای توریستی را نقض کرده بود چرا که به طور غیر‌قانونی به عنوان یک مدل در آمریکا مشغول به کار شده بود».
روزنامه بریتانیایی «ایندیپدنت» با اشاره به قوانین سخت‌گیرانه تازه مهاجرتی آمریکا اشاره می‌کند که در صورت اجرای آن بانوی اول امریکا نیز باید مشمول اخراج از خاک امریکا شود! 

به گزارش اعتدال، این روزنامه می‌نویسد: «او نیز همانند بسیاری از مهاجران قوانین ویزای توریستی را نقض کرده بود چرا که به طور غیر‌قانونی به عنوان یک مدل در آمریکا مشغول به کار شده بود». 

این روزنامه می‌افزاید: «وکلای مهاجرتی می‌گویند که ملانیا ترامپ در دهه ۹۰ میلادی در امریکا قانون اخیر را نقض کرده بود و به صورت غیر‌قانونی به عنوان مدل مشغول به کار بود. در سال ۱۹۹۶ میلادی، ملانیا در حالی که به عنوان مسافر یا توریست ویزا گرفته بود در امریکا مشغول به کار شده بود. گفته شده که ملانیا بیش از ۲۰ هزار دلار در هفت هفته پیش از آن که اجازه قانونی برای کار در امرکیا دریافت کند، کسب کرده است. او در سال ۲۰۰۱ میلادی درخواست گرین کارت کرد و در سال ۲۰۰۶ میلادی به شهرند امریکا تبدیل شد بدون آن‌که هیچ‌گونه موضوعی درباره اقدامات غیر‌قانونی‌اش در گذشته فاش شود». 

«ایندیپندنت» در ادامه می‌نویسد: «طبق قوانین جدید در ماه گذشته که توسط ترامپ مطرح شد مقام‌های اداره مهاجرت باید نسبت به اخراج هرگونه مهاجری که مرتکب تقلب و یا دروغگویی در زمان ارائه درخواست به نهادهای دولتی شده اقدام نمایند. اگر واقعا این قانون اجرایی شود ملانیا ترامپ در معرض تهدید اخراج از امریکا قرار خواهد گرفت.»
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری