کد خبر: ۱۹۵۵۳۷
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۹
سرمربی رئال مادرید امیدوار است با شکست لگانس در کوپا دل ری شرایط تیم عوض شود.
 رئال مادرید شنبه در هفته نوزدهم لالیگا با یک گل مغلوب ویارئال شد. زین الدین زیدان پس از بازی گفت: شایسته چنین نتیجه ای نبودیم و این شکست سخت است چون فرصت های زیادی داشتیم اما توپ نمی خواست وارد دروازه شود. بازی خوبی به نمایش گذاشتیم و شایسته چنین ضربه ای نبودیم اما باید این شکست را بپذیریم. باید به دنبال نکات مثبت باشیم. در بازی امشب یکی از نکات مثبت ناامید نشدن بازیکنان بود. برای بازیکنان آسان نیست که موقعیت هایشان به گل تبدیل نشوند. پیام من به آن ها این است که به این روند ادامه دهند. گاهی اوقات در فوتبال تیم دوران سختی را سپری می کند و نتایج بدی کسب می کند. ما باید با هم این شرایط را تغییر بدهیم. می توانیم در بازی آینده این کار را انجام دهیم.

سرمربی رئال مادرید افزود: فوتبال این چنین است گاهی اوقات همه چیز برعکس می شود. ما ناامید نیستیم. به تلاش خود ادامه خواهیم داد چون یک بازی پنجشنبه انجام خواهیم داد و می توانیم شرایط را تغییر دهیم. در بازی امشب تمام تلاش خود را کردیم و برای این که توپ گل نشد توضیحی ندارم. لحظات سختی را در حال سپری کردن هستیم. هرگز چنین شرایطی را تجربه نکرده بودیم. ضربه خوردیم ولی خوبی فوتبال این است که همیشه بازی هایی وجود دارد. پنجشنبه یک بازی پیش رو داریم. هر سه روز یک بار بازی داریم و می توانیم شرایط بد را تغییر دهیم.

سرمربی فرانسوی در ادامه اظهار کرد: نتیجه خیلی بدی کسب کردیم و تنها با پیروزی می توانیم همه چیز را به نفع خود بر گردانیم. امیدوارم پنحشنبه این اتفاق بیفتد یا یکشنبه هفته آینده. خوشحال نیستم اما همه چیز را نیز از دست ندادم. فرصت داریم شرایط را تغییر بدهیم. من به مثبت فکر کردن محکوم هستم حتی پس از دیدار امشب.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: