کد خبر: ۱۹۵۳۰۹
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۰
برای بسیاری از افراد جذاب می باشد که چه کسی به عنوان ثروتمندترین مرد و یا زن جهان شناخته شده است و در این مسیر چه چیزی سبب شده است که به چنین عنوانی دست یابند. اکنون بر اساس آمار و اطلاعات منتشر شده در این خصوص، جف بزوس با ارزش ثروت ۱۰۵.۱ میلیارد دلار به عنوان ثروتمندترین مرد دنیا شناخته شده است و این عنوان را از بیل گیتس ربوده است!
همانطور که می دانید جف بزوس، مدیرعامل کمپانی معتبر آمازون می باشد که در طی روزهای اخیر ارزش میزان سهام او در این کمپانی به بیشترین میزن رسیده و ارزش خالص ثروت بزوس به ۱۰۵.۱ دلار رسیده است. بر اساس گزارش های منتشر شده از سوی خبرگزاری های بورس جهانی در ۱۲ام دسامبر ۲۰۱۷ ارزش سهام کمپانی آمازون حدود ۵۵ درصد افزایش داشته است و تا امروز نیز سهام این سایت خرده فروشی آنلاین ۶ درصد دیگر نیز افزایش یافته است.

این موضوع در حالی است که میزان ثروت بیل گیتس، مرد اول کمپانی مایکروسافت در ماه اوریل سال ۱۹۹۹ میلادی، ۱۰۰ میلیارد دلار تخمین زده شده بود و بر اساس آمار منتشر شده در هفته ی گذشته ارزش ثروت او به ۹۳ ملیارد دلار کاهش یافته است. اما بر اساس گفته ی تحلیلگران، اگر بیل گیتس صدها میلیون دلار از سهام مایکروسافت و میلیاردها دلار پول نقد خود را به خیریهاعطا نکرده بود، هم اکنون ثروت گیتس از ۱۵۰ میلیارد دلار نیز بالاتر می رفت.

در دنیای تکنولوژی افرادی که دارای ایده های نو و جدید می باشند، بسیار در تلاش هستند که آن ها را ثبت کرده و به عمل برسانند. همانطور که می دانید چند سالی نیز استیو جابز فقید، مدیرعامل کمپانی اپل این عنوان را داشت که پس از آن این عنوان به بیل گیتس رسید و هم اکنون نیز جف بزوس فرد اول دنیای تکنولوژی می باشد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: