کد خبر: ۱۹۴۳۴
تاریخ انتشار: ۰۵ دی ۱۳۹۰ - ۱۰:۴۱
دومین جلسه رسیدگی به اتهامات مدیرمسوول روزنامه‌ توقیف شده اعتماد ملی در شعبه‌ ۷۶ دادگاه کیفری استان تهران با حضور اعضای هیات منصفه‌ مطبوعات برگزار شد.
اعتدال : دومین جلسه رسیدگی به اتهامات مدیرمسوول روزنامه‌ توقیف شده اعتماد ملی در شعبه‌ ۷۶ دادگاه کیفری استان تهران با حضور اعضای هیات منصفه‌ مطبوعات برگزار شد. 

محمدجواد حق‌شناس، مدیرمسوول روزنامه توقیف‌شده اعتماد ملی، در مورد این جلسه، با بیان اینکه راجع به تک‌تک موارد اتهامی و شکایات مطروحه از خود دفاع کردم و تا بند۱۶ پرونده پیش رفتیم، افزود: ادامه رسیدگی به این پرونده به یکشنبه هفته آینده، ۱۱ دی‌ماه، موکول شد. 

نخستین جلسه رسیدگی به این پرونده، ۲۴ مهر در دادگاه مطبوعات برگزار شد و طبق کیفرخواست صادره از سوی دادسرای عمومی و انقلاب تهران، تشویق افراد به ارتکاب اعمالی علیه امنیت کشور، نشر مطالب خلاف واقع، نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی، افترا، توهین، هجو، تبلیغ علیه نظام و اهانت به مراجع مسلم تقلید عناوین اتهامی مدیرمسوول روزنامه‌ اعتماد ملی عنوان شده است. 

این پرونده با طرح شکایت از سوی نماینده‌ مدعی‌العموم، سازمان بسیج دانشجویی، فرماندار اسلامشهر، وزارت کار و امور اجتماعی، سازمان سنجش، سازمان میراث فرهنگی، سازمان تربیت بدنی، صندوق ذخیره فرهنگیان، دانشگاه علوم پزشکی، وزارت بازرگانی، سازمان دامپزشکی و چند شاکی خصوصی به جریان افتاده است که تعدادی از شکات رضایت خود را از روزنامه‌ اعتماد ملی اعلام کرده‌اند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری