کد خبر: ۱۹۱۵۶۵
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۵
شاختار موفق شد با برتری 1-2 برابر سیتی صعود خود به دور بعدی را قطعی کند.
شاختار موفق شد با برتری 1-2 برابر سیتی صعود خود به دور بعدی را قطعی کند.
 
به گزارش اعتدال به نقل از ورزش سه، شاختار با کسب تساوی نیز می توانست صعود خود را قطعی سازد؛ اما دست به کار بزرگی زد و اولین شکست فصل تیم گواردیولا را رقم زد.
 
بازی با برتری شاختار آغاز شد و این تیم از همان ابتدا به سمت دروازه سیتی حمله کرد. در دقیقه 18 اولین بخت این تیم با ضربه تایسون شکل گرفت که ادرسون واکنش خوبی نشان داد.
  
اما حملات میزبان جواب داد و این تیم در دقیقه 26 با ضربه مواج و فوق العاده برنارد از گوشه محوطه موفق شد دروازه ادرسون را باز کند.
 
لحظاتی بعد باز هم این برنارد بود که دروازه سیتی را تهدید کرد؛ اما این بار ضربه او با عکس العمل ادرسون همراه بود.
 
اما در دقیقه 33 اسماعیلی روی پاس مارلوس با دروازه سیتی تک به تک شد و بعد از جا گذاشتن ادرسون با ضربه ای تمام کننده زننده گل دوم تیمش لقب گرفت.
 
در دقیقه 39 و 41 سیتی 2 فرصت گلزنی داشت که ضربه گوندوغان ابتدا با مهار پیاتوف همراه شد و در ادامه گابریل در موقعیت تک به تک برابر گلر شاختار ناکام ماند تا نیمه اول با برتری 0-2 میزبان به پایان برسد.
 
با شروع نیمه دوم سیتی برای جبران وارد میدان شد و در دقیقه 55 می توانست به گل اول برسد؛ اما فرناندینیو و برناردو سیلوا برابر پیاتوف ناکام ماندند.
 
در ادامه باز هم شاختار بر جریان بازی مسلط شد و در دقیقه 74 با ضربه ایستگاهی راکیتسکی می توانست به گل سوم برسد؛ اما ادرسون واکنش خوبی نشان داد.
 
در دقیقه 79 سیتی صاحب فرصتی فوق العاده برای گلزنی شد؛ اما ضربات گابریل و دیاز در دو مرحله راهی به دروازه نیافت.
 
در دقیقه 90 سیتی صاحب یک ضربه پنالتی شد که آگوئرو آن را تبدیل به گل کرد؛ اما در ادامه جریان بازی آرام شد تا نهایتا شاختار 1-2 سیتی را مغلوب کرده و بعد از این تیم به عنوان تیم دوم به جمع 16 تیم نهایی راه یابد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
اخبار داغ