کد خبر: ۱۹۱۵۳۱
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۷
سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: در بازی برابر پیکان نقض قانون صورت گرفت اما داور پس از چهارده دقیقه رای را به نفع حریف عوض کرد.
ساسان خداپرست درباره ترک زمین از سوی تیم شهرداری ارومیه پیش از آغاز بازی برابر سایپا تهران در هفته یازدهم لیگ برتر والیبال گفت: به دلیل رای ناعادلانه کمیته انضباطی در مورد دیدار برابر پیکان تهران در این دیدار بازی نکردیم. دیدیم که حرفمان به جایی نمی‌رسد و تصمیم گرفتیم این کار را انجام دهیم. داور در آن لحظه که سوت زد و اعلام به شروع بازی داد بازیکن ذخیره پیکان وارد زمین شد و یک پایش داخل زمین بود. این نقض قانون است چرا که محل استقرار نفرات ذخیره مشخص شده است.

او ادامه داد: در اینکه رای کمیته انضباطی ناعادلانه و یک طرفه است شکی نیست چرا که نقض قانون صورت گرفته است. داور پایین خطا را گرفت و داور اول رای را به شهرداری ارومیه داد اما پس از ۱۴ دقیقه رای خود را عوض کرد.

سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه در مورد تبعات ترک زمین برای این تیم پرطرفدار و احتمال جریمه های بیشتر اظهار کرد: هر تبعاتی هم که داشته باشد باید یک جا جلوی این کارهای فدراسیون والیبال را گرفت و مقابل اینگونه رای های یک طرفه از سوی کمیته انضباطی ایستاد تا متوجه شوند وقتی لیگ برتر والیبال ۱۲ تیم دارد نباید فرقی بین تیم ها باشد.

خداپرست در پاسخ به این سوال که آیا در نیم فصل دوم نیز شاهد ترک زمین از سوی شهرداری ارومیه خواهیم بود یا خیر؟ گفت: در این مورد اطلاعی ندارم و باید مسئولان باشگاه درباره آن تصمیم بگیرند
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
اخبار داغ