کد خبر: ۱۹۱۴۹۶
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۳
امروزه دیگر مانند گذشته نیست که مردم برای واریز پول به حساب یا کارت شخص دیگری ساعت ها را در بانک بگذارنند بلکه می توانند از طریق های دیگر در کوتاه ترین زمان ممکن برای اینکار استفاده کنند که شامل عابر بانک ، خدمات اینترنتی و … است. دو نمونه از سامانه های خدماتی بانکداری الکترونیک ساتنا و پایاهستند که مردم در این سال ها برای انجام انتقال های بانکی خود از آنها استفاده می کنند اما این دو سامانه با یکدیگر تفاوت های داشته است که باید به آن در زمان انتقال وجه دقت کنیم.
بین ساتنا و پایا چه تفاوت های وجود دارد؟
 اول از هر چیزی باید بدانیم که این دو سامانه انتقال وجه بین بانکی هستند که می توان برای انتقال وجه اینترنتی از آنها استفاده کنیم.این دو سیستم جز سیستم های هستند که بسیار قابل اطمینان و سریع می باشند ولی تفاوت های با یکدیگر داشته اند که شاید ایرانی های عزیز از آنها بی اطلاع باشند. در روش پایا برای انتقال وجه های استفاده می شود که خرد است ولی از ساتنا برای پرداخت های استفاده می گردد که کلان هستند و همچنین در حواله های فوری کاربرد داشته اند.

فراموش نکنید که در سامانه های پایا و ساتنا هیچ کارمزدی برای استفاده تعیین نشده است و اینکه در سیستم ساتنا شما عملیات بانکی شما در زمان ۳۰ دقیقه انجام می شود ولی در سیستم پایا برای جابه جایی های وجه بانک و انجام کامل پرداختی بین ۱ ساعت تا ۲ ساعت زمان نیاز داشته است.

اگر می خواهید انتقال وجهی را انجام بدهید که به سرعت انجام شود می توانید از ساتنا استفاده نمایید ولی اگر برایتان تقریبا زمان مهم نیست از پایا می توانید استفاده نمایید.

فرق ساتنا و پایا در مواردی مختلفی مانند زمان و حداقل انتقال وجه می باشد که شما با توجه به نیازتان میتوانید از آنها برای انتقال استفاده نمایید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
اخبار داغ