کد خبر: ۱۸۷۴۸۲
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۶
نامه نگاری یک مدیر دیگر به خودش؛
در این روزگار سال ها از روزگار قاجار گذشته و این که جناب مدیرعامل خودش به خودش گزارش کار بدهد و احتمالا خوشش هم بیاید، کافی نیست و دیگران یا همان بازنشستگان مظلومی که شرکت آتیه صبا و صندوق بازنشستگی با سرمایه آن ها فعالیت می کنند، نیز باید از سوددهی آن رضایت داشته و خوش شان بیاید.
اخیرا سرپرست وقت شهرداری رشت طی نامه ای عجیب به خود با استفاده از دو پست حقوقی خودش منزل مسکونی در رشت را در اختیار خود قرار داد. نامه ای که در رسانه ها سرو صدای زیادی به پا کرد و فرامرز جمشید پور، شهردار رشت را مجبور به واکنش کرد.

به گزارش اعتدال، با این حال مورد شهردار رشت آخرین مورد از این دست قضایا و نامه مدیران به خود نبوده و اگر عملکرد مدیریتی برخی مدیران زیر دره بین قرار گیرد، با نمونه های جالب دیگری نیز از این دست موارد  برخورد خواهیم کرد.

در یکی از این موارد می توان به نامه ولی آذروش، سرپرست و نایب رییس هیات مدیره شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران(وابسته به شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا) به ولی آذروش، مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا اشاره کرد. در این نامه مدیر مذکور عملکرد خود را به خود گزارش داده است. عجیب آنکه این مدیر از خودش نیز درخواست کرده درباره دستورات لازم اقدام نمایند.

وقتی مدیر هلدینگ بازنشستگی به خودش گزارش کار می دهد


می گویند ناصر الدین شاه از حمام که بیرون می آمد و جامه نو که می پوشید در مقابل آیینه می ایستاد و سبیل خود را تاب می داد و می گفت: خودمان، از خودمان خوش مان آمد!

در این روزگار اما سال ها از روزگار قاجار گذشته و این که جناب مدیرعامل خودش به خودش گزارش کار بدهد و احتمالا خوشش هم بیاید، کافی نیست و دیگران یا همان بازنشستگان مظلومی  که شرکت آتیه صبا و صندوق بازنشستگی با سرمایه آن ها فعالیت می کند، نیز باید از سوددهی آن رضایت داشته و خوش شان بیاید.

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری