کد خبر: ۱۸۶۹۰۸
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۴
اختلاف‌های داخلی را با سعه‌صدر حل کنیم/ وحدت و همدلی تنها راه مقابله با سیاست‌های ترامپ است
مشاور رئیس دولت اصلاحات گفت: باتوجه به شرایط موجود باید با سعه صدر مشکلات را حل کنیم.

محسن مهرعلیزاده در گفت‌وگو با ایلنا،‌ در پاسخ به این سوال که در شرایط فعلی که آمریکا درباره برجام عهدشکنی می‌کند، مسئولان در داخل باید چگونه نسبت به این مساله برخورد کنند، گفت: معتقدم نه در این مقطع بلکه در مقاطع دیگر هم، وحدت و همدلی تنها راه چاره است.

وی خاطرنشان کرد: در این برهه از زمان که در آمریکا فردی مانند ترامپ بر سر کار است که از نظر سیاسی آدمی ناواردی است و در داخل خود آمریکا بین مردم و حاکمیتش مقبولیت ندارد و با تهدیدهای عجیب و غریب هر روز یک بحران ایجاد می‌کند، ما باید همدلی و وحدت داشته باشیم.

مهرعلیزاده تاکید کرد: باید سعه‌صدر خود را بالا ببریم تا مشکلات را موجود را حل کنیم. امروز همه ما باید مسئله اشتغال و معیشت مردم که بسیار مهم است، مرتفع کنیم که البته همه این‌ها زمانی حاصل می‌شود که وحدت باشد.

این عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان ادامه داد: در عرصه بین‌الملل باید به هر زبانی که می‌توانیم دشمن را سر جایش بنشانیم.

مشاور رئیس دولت اصلاحات در خصوص اعمال محدودیت‌های جدید در مورد سید محمد خاتمی گفت: اگر وحدت و همدلی باشد نباید چنین اتفاقی بیفتد و اگر اختلافی در داخل وجود دارد باید آن‌ها را با سعه صدر حل کنیم. البته نمی‌توانیم قضاوت کنیم ولی نباید کاری کنیم که در فضای سیاسی تردید ایجاد شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری