کد خبر: ۱۸۶۴۲۰
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۵
سعید اخباری می گوید انگیزه دادن به بازیکنان تیمش برای مصاف با استقلال خیلی سخت نیست.
مربی فولاد که به جای سیروس پورموسوی در نشست خبری پیش از دیدار تیم مقابل استقلال حاضر شده بود، گفت: آقای پورموسوی به دلیل پرواز به این نشست نرسیدند. درباره بازی هم باید بگویم که شاید تغییر فنی در این تیم شوک روانی مثبتی باشد. ما روند خوبی را خودمان طی می کردیم ولی تعطیلی لیگ فرصت خوبی را از ما گرفت. ما مجبوریم با این برنامه کنار بیاییم. عبدالله کرمی را به دلیل اشتباه سهوی داور فردا نداریم. این برای بار چندم است از داوری لطمه می خوریم. تیم فولاد 80 درصد امسال تغییر داشته است. همان طور که می دانیم پروسه روانی برای آماده سازی تیم سخت است. با ایمانی که به بازیکنانمان داریم، می‌دانیم فردا بازی تماشاگر پسندی را ارائه می دهیم. در آبادان جلوی 25 هزار تماشاگر پیروز شدیم.

او افزود: شفر مربی خوبی است ولی به طور قطع در این هفته نتوانسته کار تاکتیکی بکند. استقلال امسال بدشانس بوده است ولی ما نگران نیستیم چون بازیکنان ما هم خیلی خوب هستند و از دقیقه یک هم می رویم ببریم. بازی پخش مستقیم باعث می شود حتی مدل موی بازیکنان هم عوض شود و ایجاد انگیزه برای بازیکنان در این بازی ها کار زیاد سختی نیست. ما جوانان خوبی داریم و مطمئنیم که بازیکنان ما به جز عبدالله زاده و حامد لک، استحقاق دعوت به تیم ملی را دارند.

مربی فولاد درباره وضعیت ملی پوشان تیمش گفت: باید شرایط بدنی آنها را ببینیم. امروز قرار است بازیکنان به جمع ما اضافه شوند. هنوز بازی کردن این دو مشخص نیست.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: