کد خبر: ۱۸۵۶۲۴
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۱
شماره هفت محبوب استقلال که گفته می‌شد یکی از گزینه‌های حضور روی نیمکت آبی‌ها و دستیاری وینفرد شفر است، در خصوص صحبت‌های مدیرعامل باشگاه واکنش تندی نشان داد.
شماره هفت محبوب استقلال که گفته می‌شد یکی از گزینه‌های حضور روی نیمکت آبی‌ها و دستیاری وینفرد شفر است، در خصوص صحبت‌های مدیرعامل باشگاه واکنش تندی نشان داد.

به گزارش اعتدال به نقل از ایلنا، سیدرضا افتخاری در پاسخ به شایعات پیرامون حضور فرهاد مجیدی در کادر فنی استقلال در کنار وینفرد شفر اعلام نمود اصلا این حرف مطرح نبوده و قطعی هم نشده است که شماره 7 سابق آبی‌ها توضیحاتی در این باره عنوان کرد.

فرهاد مجیدی پیرامون اظهارات مسائلی که در خصوص حضور او در کادر فنی استقلال عنوان می‌شود توضیحاتی ارائه داده و نوشته است:

عصر دوشنبه گذشته یکی از دوستان قدیمی و مشترک من و وینفرد شفر تماس گرفت. ایشان درباره همکاری من با شفر صحبت کرد و صحبت‌هایی رد و بدل شد که به رسم رفاقت دیرینه اجازه بیان آن را ندارم.

نکته‌ای که لازم می‌دانم در اینجا به آن اشاره کنم انتقادهایی بود که به مجموعه مدیریتی باشگاه استقلال داشتم. خوشحالم که امروز مصاحبه آقای افتخاری نشان می‌دهد که انتقادهای من ناوارد نبوده است. اگر در گذشته درباره دخالت غیر حرفه‌ای اعضای باشگاه(از هیأت مدیره گرفته تا لیدرها) در تخصص‌های نامربوط صحبت کردم، حرف‌های من در مصاحبه امروز مدیر عامل باشگاه درباره بازیکن سالاری ثابت شد. اکنون هم وقتی می‌بینم که روند اصلاحات در استقلال توسط مدیر عامل آغاز شده (این تازه اول راه است) امیدوار می‌شوم که در آینده نزدیک با برخی مسؤولان بی‌کفایت در ساختار باشگاه استقلال برخورد خواهد شد.

همچنین برای پایان دادن به بدعت‌های غلط و سنتی و برای کوتاه کردن دست سهم‌خواهان همیشه طلبکار، وینفرد شفر باید موفق شود. او مربی من بوده و عملکرد خوبی داشته و مرد قابل احترامی است. از صمیم قلب امیدوارم که در استقلال پیروز باشد و در این راه هر کمکی که به نفع تیم باشد، انجام خواهم داد.

از هواداران نجیب استقلال هم می‌خواهم که تفرقه‌ها را کنار بگذارند و فقط دنبال یک نام باشند؛ استقلال

شماره هفت محبوب استقلالی‌ها البته با افشای درخواست وینفرد شفر برای حضور او روی نیمکت این تیم، البته به شایعات مبنی بر بازگشت به جمع آبی‌ها دامن زد تا گزینه اصلی دستیاری این مرد آلمانی لقب گیرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری