کد خبر: ۱۸۳۶۵۱
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۴
پارسایی مطرح کرد: شورای هماهنگی اصلاح طلبان مخالفتی با فعالیت شورای عالی سیاست گذاری ندارد
بهرام پارسایی ، سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با جمهوریت درباره جایگاه شورای عالی اصلاح طلبان و نوع روابط و اختلاف نظرها با شورای هماهنگی اصلاحات گفت: اختلاف نظرهای بین شورای عالی اصلاح طلبان و شورای هماهنگی در کار و فعالیت سیاسی طبیعی است و نباید شکاف تلقی شود.

وی در ادامه این مطلب افزود: ورود شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان به انتخابات های اخیر در کنار موفقیت لیست امید در اکثر شهرها و پیروزی حسن روحانی برای دور دوم در رقابت های ریاست جمهوری به خودی خود گویای این موضوع است که کارکرد این نهاد به چه شکل و با چه خروجی بوده است.

شورای هماهنگی اصلاح طلبان مخالفتی با فعالیت شورای عالی ندارد/ نظر رییس دولت اصلاحات درباره فعالیت شورای عالی اصلاح طلبان

پارسایی درباره اختلاف شورای عالی و شورای هماهنگی اصلاح طلبان درباره موضوع بستن لیست امید، تصریح کرد: ممکن است اختلاف نظر باشد اما این اختلاف نظرها طبیعی است و نباید شکاف تلقی شود.

وی ادامه داد: لیست انتخاباتی  شورای شهر تهران با توجه به حجم نیروی توانمند در جرگه اصلاح طلبان در کنار رد صلاحیت‌ ها به شکلی بسته شد که تحت هر شرایط انتقداتی را به دنبال داشت و این انتقادات هم طبیعی است  اما این که عده ای بخواهند از این دست مسائل سوء استفاده کنند و حق انتخاب مردم را متهم کنند و زیر سوال راه به جایی نمی برد.

سخنگوی فراکسیون امید مجلس در خصوص شورای عالی اصلاح طلبان و انتقادات مطرح شده از جانب چهره های اصلاح طلب به این شورا گفت: شورای عالی از سال 92 که به مباحث ورود کرده اند جلسات هفتگی و مستمر داشته اند و عملکرد شفافی نیز دارند.

پارسایی در پاسخ به این سوال که آیا شورای هماهنگی مخالفتی با فعالیت شورای عالی اصلاحات دارد، تصریح کرد: به هیچ وجه چنین مسائلی مطرح نیست ، تعداد زیادی از  افراد بین این تشکل مشترک هستند و خود آقای خاتمی نیز نگاهشان ادامه فعالیت شورای عالی است .
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری