کد خبر: ۱۸۲۷۲۲
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۶
مهاجم پیشین تیم استقلال به اسپانیا سفر کرد و از باشگاه کاتالانی اسپانیول دیدن کرد.
مهاجم پیشین تیم استقلال به اسپانیا سفر کرد و از باشگاه کاتالانی اسپانیول دیدن کرد.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از سایت باشگاه اسپانیول، فرهاد مجیدی، بازیکن پیشین تیم‌ ‌ملی ایران از طرف تیم کاتالانی به بارسلونا دعوت شد و از باشگاه دیدن کرد. مهاجم پیشین استقلال پیش‌تر در سال ۲۰۱۴ در این ورزشگاه حاضر شده بود. او به اسپانیا سفر کرده تا با فوتبال پایه آکادمی Dani Jarque's Training Facilities آشنا شود.

مجیدی به عنوان مهمان چند هفته‌ در بارسلونا حضور خواهد داشت تا همه چیز را از نزدیک مشاهده و بررسی کند. او در تمرینات حضور خواهد داشت و با روش و متد تیم نخست باشگاه که اکنون تحت هدایت کیکه سانچس فلورس است، آشنا خواهد شد.

علاوه بر این مجیدی از نحوه سازماندهی و پیشرفت ورزشی و آکادمیک باشگاهی همچون ‌اسپانیول که پایه گذار لالیگا و یکی از تیم‌های مهم این رقابت‌ها شناخت پیدا خواهد کرد.

حضور بازیکن پیشن استقلال در اروپا به فصل ۱۹۹۹ – ۲۰۰۰ بر می‌گردد که عضو تیم راپید وین بود اما دوران درخشانش در آسیا رقم خورد. او به عنوان یک ستاره در آسیای میانه محسوب می‌شود. بازیکن پیشین تیم ملی ایران در لندن برای مربیگری آموزش دید. مجیدی در کشورش یک بازیکن محبوب محسوب می‌شود و باشگاه اطمینان دارد که دیدار این بازیکن ‌به شهرت اسپانیول در آسیای غربی کمک خواهد کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری