کد خبر: ۱۸۱۲۹۷
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۹
باشگاه بارسلونا به جبران شکست سه بر یک دیدار برگشت سوپر جام اسپانیا برابر رئال ماردید باور دارد.
باشگاه بارسلونا به جبران شکست سه بر یک دیدار برگشت سوپر جام اسپانیا برابر رئال ماردید باور دارد.

به گزارش ایسنا به نقل از آس، بارسلونا به جبران نتیجه باور دارد و این باشگاه در شبکه اجتماعی یک ویدئویی را منتشر کرد که در آن بازی‌های به یاد ماندنی آبی اناری‌ها در سانتیاگو برنابئو به تصویر در آمده بود. تیم کاتالانی با ثمر رساندن سه گل و بسته نگه داشتن دروازه‌اش می‌تواند جام قهرمانی را در سوپر جام اسپانیا بالا ببرد اما اگر این دیدار سه بر یک به نفع‌شان به پایان برسد وقت‌های اضافه تعیین کننده خواهد بود.

بارسلونا بدون نیمار هنوز در خط حمله قدرت‌های تهاجمی خاص خودش را دارد. باشگاه کاتالانی چهار پیروزی تاریخی برابر رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو به دست آورده است . نخستین بار به سال ۲۰۰۵ بر می‌گردد. در آن دیدار آبی اناری‌ها با درخشش رونالدینیو توانستند سه بر صفر پیروز شوند. مهاجم برزیلی دو گل به ثمر رساند تا جز معدود بازیکنانی باشد که در نوکمپ تحسین شده است. پیش از او ساموئل اتوئو گلزنی کرده بود. بارسلونا اگر بامداد فردا بتواند چنین نتیجه‌ای را کسب کند قهرمان سوپر جام خواهد شد.

چند سال بعد (۲۰۰۹) بارسلونا پپ گواردیولا توانست یکی از درخشان‌ترین نتایج خود را به دست آورد. آبی اناری‌ها ۶ بر ۲ در برنابئو پیروز شدند. مادرید ابتدا با گلزنی گونسالو ایگواین از حریف پیش افتاد اما تیری انری، کارلوس پویول و لیونل مسی پیش از نیمه نخست نتیجه بازی را سه بر یک به نفع خود تغییر دادند. در شروع نیمه دوم سرخیو راموس توانست فاصله را کمتر کند اما دوباره انری و مسی گلزنی کردند و گل پایانی را پیکه درون دروازه مادرید جای داد تا پیروزی تاریخی بارسلونا در برنابئو به دست آید.

در سال ۲۰۱۱ بارسلونا باز هم با هدایت گواردیولا نتیجه خوبی برابر مادرید کسب کرد. کریم بنزما در دقیقه یک گل نخست را به ثمر رساند و الکسیکس سانچس در دقیقه ۳۰ بازی را مساوی کرد. در نهایت ژاوی ارناندس و سسک فابرگاس گل‌های پیروزی را برای بارسا به ثمر رساندند.

آخرین برد درخشان آبی اناری‌ها در نوامبر ۲۰۱۵ به دست آورد. بارسلونا لوییس انریکه با چهار گل حریف مادریدی‌اش را شکست داد. لویس سوارس دبل کرد و دیگر گل‌های تیم توسط نیمار و آندرس اینیستا به ثمر رسید. جشنواره گل بارسلونا در هفته دوازدهم اتفاق افتاد. در آن دیدار مسی مجبور شد به علت آسیب‌دیدگی بازی را از روی نیمکت دنبال کند و نیمار مرد برتر میدان بود. او توانست دو پاس گل دهد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری