کد خبر: ۱۸۱۱۲۳
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۲
خوشبختانه آقای آوایی مورد تائید و وثوق رئیس قوه قضائیه است و بنده با شناختی که از او دارم مطمئن هستم رابطه میان دو قوه در چهار سال آینده به سطح بسیار مناسبی خواهد رسید.
رییس کانون وکلای مرکز گفت: وزیر دادگستری نقش بسیار مهمی در هماهنگی بین دولت و قوه قضاییه دارد،خوشبختانه آقای آوایی مورد تائید و وثوق رئیس قوه قضائیه است و بنده با شناختی که از او دارم مطمئن هستم رابطه میان دو قوه در چهار سال آینده به سطح بسیار مناسبی خواهد رسید.

امیر حسین آبادی رییس کانون وکلای مرکز در گفت و گو با اعتدال، در مورد معرفی سید‌ علیرضا آوایی به عنوان وزیر دادگستری به مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از بهترین گزینه هایی که ریاست محترم جمهور در کابینه معرفی کرده اند قطعا" آقای آوایی است او یکی از قضات خوشنام و مدیران موفق قضائی کشور است و امیدوارم نمایندگان مجلس شورای اسلامی به ایشان رای اعتماد دهند. 

امیر حسین آبادی افزود: وزیر دادگستری نقش بسیار مهمی در هماهنگی بین دولت و قوه قضاییه دارد،خوشبختانه آقای آوایی مورد تائید و وثوق رئیس قوه قضائیه است و بنده با شناختی که از او دارم مطمئن هستم رابطه میان دو قوه در چهار سال آینده به سطح بسیار مناسبی خواهد رسید.

رییس کانون وکلای مرکز در ادامه اظهار داشت:بنده آقای آوایی را از زمانی که ریس دادگستری استان اصفهان بودند می شناسم و جز نام خوش و نیک در سابقه ایشان چیزی وجود ندارد و در هرجایی که مدیریتی به ایشان سپرده شده به بهترین نحو ممکن به مردم خدمت کرده اند وبنده شک ندارم ایشان با افکار مثبتی که در مدیریت دارند ،می توانند از همه جهات در وزارت دادگستری هم به بهترین شکل به جامعه حقوقی خدمت کنند.

حسین آبادی در پایان خاطر نشان کرد:امیدوارم نمایندگان مجلس با شناخت خوب از آقای آوایی و با درک این مساله که وزیر دادگستری نقش بسیار مهمی در هماهنگی بین دولت و قوه قضاییه دارد به ایشان رای اعتماد دهند. 

او در پایان گفت: احساس می‌شود آقاى آوایى در برقرارى ارتباط حسنه بین قوه مجریه و قوه قضاییه می‌تواند نقش خوبى ایفا کند. با‌ شناختی که از ایشان در منصب رییس کل دادگستری استان تهران دارم، فردی موفق و خوشنام هستند. امیدواریم مانند گذشته ایشان در کسوت وزارت هم ارتباط خوبی با کانون وکلا داشته باشند. 


نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری