کد خبر: ۱۸۱۰۴۹
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۱
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس:
نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با جمهوریت گفت: اتفاقاتی که در چهار سال گذشته در حوزه بهداشت و درمان کشوررخ داده ، قابل تقدیراست، به خصوص طرح تحول سلامت که اتفاق بسیار مبارکی است که این طرح توانست پاسخگوی مشکلات مربوط به سلامت جامعه باشد.
ناهید تاج الدین افزود:البته نقدهایی هم به طرح تحول سلامت وارد است اما کم لطفی و  بی انصافی است اگر ما بخواهیم به طور کلی آن را را زیر سوال ببریم. قطعا هر طرحی که هر کدام از وزرای محترم به آن ورود پیدا می کنند بی اشکال نیست و آن هم با جلسات کارشناسی که گذاشته شود مرتفع می شود.
 عضو کمیسیون اجتماعی  مجلس تاکید کرد: مشکلاتی که این طرح دارد باید حل شود اما به طور کلی این طرح به مباحث بهداشت و درمان مردم رسیدگی کرده  و اتفاقات بسیار خوبی هم در این حوزه افتاده است.
 تاج الدین با اشاره به رویکرد  مثبت مجلس به وزیر پیشنهادی بهداشت گفت: جدای از بحث طرح تحول سلامت،  با روحیات و همت بالایی که آقای دکتر هاشمی دارند من حس می کنم او توانسته  که در زمینه های دیگر عرصه کاری اش هم بسیار موفق عمل کنند.
وی اظهار امیدواری کرد هاشمی بتواند مسیری را که در چهار سال قبل در آن گام نهاده، ادامه دهد و طرح تحول را به  نتیجه غایی و نهایی برساند و ما ثمره نهایی آن در جامعه بیشتر حس کنیم. 

تاج الدینی افزود: البته این نکته را نباید فراموش کرد که قاضی زاده هاشمی در چهار سال قبل هم ارتباط خیلی خوبی را با نمایندگان داشتند  و توانستند از پس مشکلات حوزه سلامت بخوبی بر آیند. قدم های خوبی برای حل مشکلات  مردم برداشته شده است  که انشالله که در چهار سال آینده که آقای دکترهاشمی در این مسند قرار دارند، خدمات بیشتر و مطلوب تری را به مردم ارائه می کنند.
پایان پیام/
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری