کد خبر: ۱۸۰۹۲۳
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۷
مدیراطلاع رسانی باشگاه خونه به خونه مازندران گفت که ' جواد نکونام ' بازیکن سابق و مربی تیم ملی فوتبال ایران به عنوان سرمربی جدید این تیم در رقابت های لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور انتخاب شد.
مدیراطلاع رسانی باشگاه خونه به خونه مازندران گفت که ' جواد نکونام ' بازیکن سابق و مربی تیم ملی فوتبال ایران به عنوان سرمربی جدید این تیم در رقابت های لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور انتخاب شد.

محمد نعمتی افزود که نکونام امروز پس از توافق با قاسم حسن زاده امیری ، مدیرعامل باشگاه خونه به خونه مازندران ، سرمربیگری این تیم بابلی را رسما پذیرفته است .

وی گفت که نکونام 27 ساله پس از عقد قرارداد با باشگاه خونه به خونه مازندران ، در تمرینات گروهی این تیم در ورزشگاه هفت تیر بابل نیز حضور یافت.

نعمتی افزود : سرمربی جدید خونه به خونه ظهر فردا همراه با کاروان این تیم برای دیدار هفته دوم با مس کرمان راهی آن شهر خواهد شد.

جواد نکونام که سابقه مربیگری تیم ملی فوتبال ایران را به عنوان دستیار ' کارلوس کی‌روش ' در کارنامه خود دارد ، دوران فوتبالی خود را در تیم های پاس همدان ، الشارجه امارات ، العربی قطر ، الکویت کویت ، اوساسونا اسپانیا و استقلال تهران سپری کرده است.

تیم فوتبال خونه به خونه مازندران، فصل گذشته رقابت های لیگ دسته یک باشگاههای کشور را پس از کش و قوس های فراوان و جا به جایی چند مربی از صعود به لیگ برتر بازماند و درمیان 18 تیم حاضر در لیگ دسته یک در رده ششم جدول قرار گرفت.

این تیم دوران آماده سازی مسابقات پیش فصل امسال را نیز با ' حسین رحمانی' مربی تیم امیدهای خونه به خونه مازندران آغاز کرد ، فردی که قبل از شروع مسابقات لیگ با تصمیم مدیران باشگاه برکنار شد تا چند نام بزرگ از جمله مربی هلندی و دستیار ' گاس هیدینگ ' در تیم ملی کره جنوبی برای این تیم مطرح شود .

درنهایت مدیران باشگاه خونه به خونه با انتخاب نکونام، درتلاش هستند تا با تجربه بازیکن مطرح سال های نه چندان دور تیم ملی، صعود تیمشان به لیگ برتر را هموارتر کنند.

تیم خونه به خونه مازندران یکی از دو نماینده مازندران به همراه تیم نساجی است که سومین سال حضور خود در مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور را تجربه می کند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری