کد خبر: ۱۸۰۸۸۸
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۳
عضو کمیسیون انرژی مجلس:
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: وزیر بهداشت از جمله وزرای پرکار دولت یازدهم بود که نقش مهمی در ایجاد پویایی و تحرک در سیستم بهداشت و درمان منفعل کشور داشت و امیدواریم این روند با پشتوانه مالی پایدار همچنان تداوم داشته باشد.
وزیر بهداشت سیستم بهداشت و درمان منفعل کشور را پویا کرد
حسین امیری خامکانی با اشاره به این که مخالفان طرح تحول سلامت و برخی کارشناسان از تامین نشدن منابع پایدار طرح تحول سلامت ابراز نگرانی می کنند، افزود: برای پایان دادن به این نگرانی ها ضروری است که دولت منابع پایدار  را به طرح تحول سلامت اختصاص دهد تا بخش بهداشت و درمان کشور با مشکل نبود منابع مالی مواجه نشود.

وی در خصوص ارزیابی خود از کابینه دوازدهم اظهار داشت: با توجه به مشکلات اقتصادی و معضل بیکاری در جامعه، تیم اقتصادی شامل وزارت اقتصاد و چند دستگاه دیگر مثل سازمان برنامه و بودجه باید با یکدیگر همگام و هماهنگ باشند و برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدتی برای فعال شدن سیستم اقتصاد کشور ارائه دهند.

نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس با اشاره به معضل کمبود آب در کشور خاطرنشان کرد: در حوزه آب نیز سه دستگاه محیط زیست، وزارت نیرو و جهاد کشاورزی باید همگام با تیم اقتصادی دولت برنامه ریزی بلند مدتی برای حل بحران آب ارائه دهند که این مساله تبدیل به یک چالش اصلی و امنیتی در کشور شده است
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
اخبار داغ