کد خبر: ۱۸۰۸۸۶
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۱
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس:
عباسعلی پوربافرانی گفت: هیچکس به جز دکتر حسن هاشمی شجاعت اجرای طرح تحول سلامت بدون در اختیار داشتن منابع پایدار را نداشت.
اجرای طرح تحول سلامت شجاعانه بود
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تاکید بر این که وزیر بهداشت یکی از موفق ترین وزرای دولت یازدهم به شمار می رود، تصریح کرد: هیچکس به جز دکتر حسن هاشمی شجاعت اجرای طرح تحول سلامت بدون در اختیار داشتن منابع پایدار را نداشت و هر فرد دیگری به جای وی بود، صبر می کرد تا اعتبارات مالی تامین شود و سپس طرح را عملیاتی می کرد.

عباسعلی پوربافرانی افزود: دکتر هاشمی علاوه بر شجاعت و جسارت، فردی دانشگاهی و انقلابی است و در مجموع چهره محبوبی در میان مردم و همچنین دولتی هاست.

وی با بیان این که رئیس جمهورهمواره از طرح تحول سلامت به عنوان مهمترین برنامه دولت و سیستم بهداشت و درمان یاد می کند، اظهار داشت: با توجه به عملکرد موفق دکتر هاشمی، امیدواریم طرح تحول سلامت با مرتفع شدن نواقص موجود همچنان تداوم پیدا کند.

نماینده مردم نایین همچنین در خصوص ارزیابی کابینه دوازدهم عنوان کرد: در لیست ارائه شده از سوی رئیس جمهور، نام وزرای قوی و ضعیفی مشاهده می شود، اما این که چه کسی رای می آورد باید ببینیم نمایندگان، کمیسیون ها و مجامع چه نظری در خصوص برنامه های وزرای پیشنهادی دارند تا بر اساس آن، وزیر وزارتخانه متبوع انتخاب شود

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: