کد خبر: ۱۸۰۸۵۸
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۳
دارنده سه مدال وزنه‌برداری المپیک علاقمندی، اشراف و توانمندی مدیریتی مسعود سلطانی‌فر را برای وزارت ورزش و جوانان امیدبخش خواند.
دارنده سه مدال وزنه‌برداری المپیک علاقمندی، اشراف و توانمندی مدیریتی مسعود سلطانی‌فر را برای وزارت ورزش و جوانان امیدبخش خواند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان محمد نصیری عملکرد دکتر سلطانی فر را در هشت ماه گذشته خوب توصیف کرد و اظهار داشت: شاخصه خوب وزیر ورزش و جوانان علاقمندی به ورزش است . با توجه به اینکه در دوره سازمان تربیت بدنی هم به عنوان قائم مقام سازمان تربیت بدنی حضور داشته به صراحت می گویم ورزش را دوست دارد و از همه مهمتر برای ورزشکاران و موفقیت آنها در عرصه های آسیایی ، جهانی و المپیکی کمک بزرگی است.

محمد نصیری که با سابقه چهار دوره حضور در المپیک و کسب سه مدال المپیکی و مدال های آسیایی و جهانی سال 2000 میلادی به قهرمان قرن لقب گرفت، حمایت از قهرمانان را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: عرصه ورزش باید برای دولت بیشتر از قبل با حمایت و پشتیبانی همراه شود چرا که در این عرصه و به واسطه قهرمانی و افتخارآفرینی یک ورزشکار پرچم ایران به اهتزاز در می آید و سرود ایران طنیبن انداز می شود که بینندگان پرشماری دارد و همین عاملی برای عزت و اقتدار ورزشکاران ایرانی و کلا هر ایرانی محسوب می شود.

قهرمان سابق وزنه برداری جهان و المپیک گفت: سلطانی فر علاوه بر علاقمندی و اشراف کامل به ورزش، با توانمندی مدیرتی انتظارات زیادی را از ورزش به وجود آورده است که امیدواریم با حمایت های دولت، ورزشکاران ایران با موقعیت بهتری روبرو شوند و بتوانند موفقیت های خوبی را در عرصه های رقابتی مهم پیش رو رقم بزنند .

محمد نصیری توجه وزیر ورزش و جوانان به پیشکسوتان را هم ستود و از حضور دکتر سلطانی فر به دلیل عیادت از فلاحتی نژاد تقدیر کرد و برای این وزنه بردار آرزوی سلامتی و بهبودی کامل کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
اخبار داغ