کد خبر: ۱۸۰۸۰۵
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۸
آن کسی که باید شرمنده باشد، کسانی هستند که تیم را به این روز انداختند. فکر می‌کنم اولین بار باشد که در جهان یک تیم از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم شود. این شرایط واقعا سخت است و باید ادامه دهیم و به خدا توکل کنیم. اما اتفاق دیروز تاثیری روی تیم ما نداشت.
سرمربی تراکتورسازی گفت: باید در همان دقایق ابتدایی بازی دو گل به استقلال می‌زدیم.

به گزارش اعتدال به نقل از ایسنا، یحیی گل محمدی بعد از شکست تراکتورسازی مقابل استقلال گفت: بازی را خوب شروع کردیم و باید در همان پنج دقیقه اول دو گل می زدیم. دقایقی از بازی را به حریف دادیم و متاسفانه در همان دقایق گل خوردیم.

او ادامه داد: در نیمه دوم خیلی خوب بازی کردیم و بازی یک طرفه بود. مشکل ما همان زدن ضربات آخر بود که بی دقت بودیم. در مجموع فکر می کنم درست است که سه امتیاز را دادیم ولی نباختیم و بازی را بردیم. من یک تشکر هم از هوادارانمان می کنم که در آخر بازی از ما حمایت کردند. شرمندگی ما بابت آنهاست و شرمنده فوتبال نیستیم. واقعا اینجا روی بد فوتبال بود که دیده شد.

گل‌محمدی گفت: به استقلال بابت پیروزی‌اش تبریک می‌گویم. ما مستحق باخت نبودیم و اگر موقعیت هایمان گل می شد، برنده می شدیم. چیزی که برای ما مهم است، امیدواری به آینده است و حق نداریم ناامید باشیم. باید سخت‌تر کار کنیم تا بتوانیم بازی های بهتری را ارائه دهیم و با امتیاز زمین را ترک کنیم. باید از بازیکنانم بابت تلاش هایشان تشکر کنم. با تمام داشته هایی که داریم خوب بازی کردیم.

سرمربی تراکتورسازی در پاسخ به سوالی درباره بازی کردن حاتمی با توجه به درگیری با صادقی بیان کرد: درباره بازی صحبت می کنم نه چیز دیگر.

وی در پاسخ به این سوال که چرا بازوبند کاپیتانی در نیمه دوم به گروسیان داده شد گفت: فرزین دفعه اول است در لیگ بازی می کند و نیاز به تجربه دارد. او بعدا هم گلر اول ماست. ما باید به بازیکنان جوان با توجه به شرایط‌مان اتکا کنیم. امروز توپ خاصی روی دروازه ما نیامد و روی گل هم اگر کمی جاگیری‌اش خوب بود می‌توانست بگیرد. در کل او خوب بود و در ادامه هم گلر اول ماست.

گل محمدی در پاسخ به سوالی درباره برهم خوردن تمرکز حاتمی و مشکل گلزنی تیمش، اظهار کرد: در بحث زدن ضربات آخر باید بگویم که ما هر هفته تمرینات مربوطه را داریم. اینکه بعضی اوقات توپ به گل نمی‌رود، تا حدی بر می‌گردد به شرایط استرسی بازیکنان برای گلزنی. تنها شرمندگی ما بابت هواداران است. آن کسی که باید شرمنده باشد، کسانی هستند که تیم را به این روز انداختند. فکر می‌کنم اولین بار باشد که در جهان یک تیم از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم شود. این شرایط واقعا سخت است و باید ادامه دهیم و به خدا توکل کنیم. اما اتفاق دیروز تاثیری روی تیم ما نداشت.

او در پاسخ به این سوال که آیا کسانی که تراکتور را به این روز انداختند، هنوز در این تیم هستند یا نه، گفت: خوشبختانه نه. بازیکنانی که شکایت کردند مال دوره آقای آجرلو نبودند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: