کد خبر: ۱۸۰۰۰۲
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۸
سرمربی بایرن مونیخ اصلا از وضعیت تیمش راضی نیست و تاکید کرد که بایرن کنونی توازن لازم را ندارد.
شکست‌های پیاپی بایرن مونیخ در تابستان جاری ادامه دارد و این بار شاگردان کارلو آنچلوتی با دو گل برابر ناپولی بازی را واگذار کردند تا در جام آئودی کاپ از بین چهار تیم در رده چهارم قرار بگیرند.

طبیعی است که سرمربی ایتالیایی بایرن مونیخ نگران وضعیت تیمش باشد. او در نشست خبری بعد از دیدار برابر ناپولی، گفت: اصلا از وضعیت کنونی راضی نیستم و باید اعتراف کنم که این شکست‌های پیاپی نگران کننده است. در شرایط خوبی قرار نداریم. چند بازیکن خوب به تیم اضافه شده‌اند و شرایط بهتر شده است اما متاسفانه هنوز هماهنگی لازم را نداریم و بد نتیجه می‌گیریم.

او ادامه داد: در دیدارهای دوستانه‌ای که به میدان رفتیم خوب کار نکردیم. باید شکست‌هایی را که داشتیم، فراموش کنیم و نهایت تلاش خود را به کار بگیریم تا در دیدارهای رسمی نتایج خوبی به دست آوریم. بایرن کنونی توازن لازم را ندارد و باید به تلاش خود ادامه دهیم.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت یک، آنچلوتی در پایان سخنان خود، اظهار کرد: در تابستان سال جاری تیم‌های ایتالیایی با عملکرد خوب خود من را به وجد آوردند. ناپولی تیم خوبی نشان داد و ثابت کرد که هویت خاص خود را پیدا کرده است و این  بدون شک به خاطر حضور مائوریتسیو ساری است. میلان و اینتر هم عملکرد خوبی از خود نشان دادند و بدون شک فصل جدید رقابت‌های سری A بسیار جذاب و دیدنی خواهد بود.

بایرن مونیخ در تابستان سال جاری شش دیدار دوستانه انجام داده که نتیجه آن پنج شکست و تنها یک پیروزی بوده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری