کد خبر: ۱۷۸۱۲۲
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۳
با تلاش پلیس البرز از یک دستگاه خودرو تریلر ، 51 بطری آب معدنی حاوی 103کیلوگرم تریاک کشف شد.
کشف تریاک از بطری های آب معدنیبه گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، سردار بشخعلی کامرانی صالح فرمانده انتظامی استان البرز گفت: در پی دریافت گزارش‌هایی مبنی بر تهیه و توزیع مواد مخدر توسط فردی در پوشش حمل بار تجاری، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی‌های تکمیلی ماموران مشخص ‏شد که حمل کننده مواد مخدر، راننده خودرو سنگین است که در پوشش حمل بار تجاری اقدام به جابجایی و فروش مواد ‏مخدر می‌کند.

سردار کامرانی صالح ادامه داد: رصد فعالیت و تحرکات نامبرده حاکی از آن بود که قرار است اخیرا مقادیر قابل توجهی مواد مخدر از ‏تعدادی سوداگر مرگ در شرق کشور تحویل گرفته و به وسیله یک دستگاه خودرو تریلر به استان تهران و البرز منتقل کند.

این مقام انتظامی اظهار داشت: بلافاصله اکیپی از ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز به محور‌های مواصلاتی شهر کرج اعزام شده و پس از پایش ‏و کنترل جاده، خودرو مورد نظر را توقیف و راننده اش را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان البرز تصریح کرد: در بازرسی از خودرو مذکور، ۵۱ بطری ‏ آب معدنی حاوی تریاک به وزن ۱۰۳ کیلو و ۵۰۰ گرم که به طرز ماهرانه‌ای ‏در قسمت باک خودرو جاسازی شده بود کشف شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: