کد خبر: ۱۷۸۱۱۳
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۸
نشریه اسپانیایی مارکا برنامه کریستیانو رونالدو برای آغاز فصل جدید اروپا را فاش کرد.
کریستیانو رونالدو به ادعای مارکا در دیدار سوپر کاپ اروپا که قرار است بین رئال مادرید و منچستریونایتد در اسکوپیکه مقدونیه برگزار شود، غایب خواهد بود.

این نشریه همچنین عنوان کرده که ستاره پرتغالی همچنان به تعطیلات تابستانی اش ادامه می دهد و هفته آینده برای پشت سر گذاشتن یک سری آزمایشات روتین در باشگاه رئال مادرید حاضر می شود.

رونالدو پس از حضور در باشگاه رئال به ژاپن سفر می کند تا در یک همایش تبلیغاتی حاضر شود. ستاره پرتغالی ۱۵ روز دیگر در دادستانی مادرید پاسخگوی اتهاماتی است که برای تخلف مالیاتی اش به او نسبت داده شده است.

کریستیانو پس از حضور در داداگاه در کمپ تمرینی رئال مادرید تمرینات اختصاصی اش را با برنامه ای که زیدان در نظر گرفته سپری می کند و در این بازده ۱۰ روزه در اسپانیا حضور خواهد داشت؛ بنابراین مهاجم رئال فرصت حضور در تور آمریکایی شاگردان زیدان و بازی دوستانه برابر بارسلونا را از دست می دهد.

با پایان تمرینات رونالدو بازی شاگردان زیدان برابر یونایتد فرا می رسد اما به ادعای مارکا زیدان در نظر دارد او این بازی را به استراحت بپردازد و پس از این ۲۲ مردادماه از ستاره پرتغالی اش در بازی با بارسا در سوپر کاپ اسپانیا استفاده کند.

با این شرایط هواداران رئال مادرید در فصل ۱۸ - ۲۰۱۷ برای اولین بار نمایش رونالدو با پیراهن کهکشانی ها را در بازی سوپر کاپ اسپانیا برابر آبی اناری پوشان شاهد خواهند بود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: