کد خبر: ۱۷۷۶۵۰
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۷
در بازار ارز امروز - چهارشنبه - یورو با افزایش ۲۶ تومانی نسبت به دیروز ۴۳۸۳ تومان عرضه می‌شود و سکه تمام طرح جدید با افزایش ۲۰۰۰ تومانی یک میلیون و ۲۱۲ هزار تومان قیمت دارد.
در بازار ارز امروز - چهارشنبه - یورو با افزایش ۲۶ تومانی نسبت به دیروز ۴۳۸۳ تومان عرضه می‌شود و سکه تمام طرح جدید با افزایش ۲۰۰۰ تومانی یک میلیون و ۲۱۲ هزار تومان قیمت دارد.

به گزارش اعتدال به نقل از ایسنا، ‌ در میان سایر ارزها دلار آمریکا با افزایش ۲ تومانی ۳۷۹۴ تومان، پوند انگلستان با ۱ تومان کاهش ۴۸۸۲ تومان، لیر ترکیه با ۳ تومان کاهش ۱۰۸۱ تومان و و یوان چین با ۱ تومان افزایش ۵۷۸ تومان عرضه می‌شود. همچنین دلار مبادله‌ای در بازار امروز ۳۲۵۹ تومان از سوی بانک مرکزی قیمت‌گذاری شده است.

در بازار سکه نیز سکه تمام طرح جدید با افزایش ۲۰۰۰ تومانی یک میلیون و ۲۱۲ هزار تومان، ‌نیم سکه ۶۳۹ هزار تومان و ربع سکه ۳۷۲ هزار تومان فروخته می‌شود.

در میان انواع طلا هر گرم طلای ۱۸ عیار با روند نزولی ۱۱۳ هزار و ۵۵۱ تومان عرضه می‌شود و مثقال طلا بدون تغییر ۴۹۲ هزار تومان قیمت دارد. از سوی دیگر اونس برای معاملات در بازار جهانی طلا با افزایش ۶ دلاری ۱۲۱۸ دلار و ۲۰ سنت داد و ستد می‌شود.

قیمت‌ها در بازار آزاد در طول روز نوسانی بوده و ثابت نیستند و جدول زیر بر اساس آخرین قیمت‌ها تا لحظه مخابره گزارش تکمیل شده‌ است.

نوع طلا قیمت تفاوت قیمت نسبت به روز گذشته
هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱۱۳ هزار و ۵۵۱ تومان ۳۷۹ تومان کاهش
مثقال طلا ۴۹۲ هزار تومان بدون تغییر
اونس در بازار جهانی طلا ۱۲۱۸ دلار و ۲۰ سنت ۶ دلار افزایش
نوع سکه
سکه تمام طرح جدید یک میلیون و ۲۱۲ هزار تومان ۲۰۰۰ تومان افزایش
نیم سکه ۶۳۹ هزار تومان ۱۰۰۰ تومان کاهش
ربع سکه ۳۷۲ هزار تومان ۱۰۰۰ تومان کاهش
سکه گرمی ۲۵۰ هزار تومان بدون تغییر
نوع ارز
دلار آمریکا ۳۷۹۴ تومان ۲ تومان افزایش
یورو ۴۳۸۳ تومان ۲۶ تومان افزایش
پوند انگلستان ۴۸۸۲ تومان ۱ تومان کاهش
لیر ترکیه ۱۰۸۱ تومان ۳ تومان کاهش
یوان چین ۵۷۸ تومان ۱ تومان افزایش
درهم امارات ۱۰۳۵ تومان ۱ تومان افزایش
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری