کد خبر: ۱۷۷۶۰۲
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۲
نشست تقدیر از مسئولین سابق ستادهای انتخاباتی حسن روحانی در استانها ونیز کمیته های اقشاری مرکز ، صبح روز گذشته با میزبانی ستاد مرکزی و با حضور اعضای شورای سیاستگذاری و مسئولان ارشد آن برگزار شد.
در این نشست ابتدا شریعتمداری، ریاست وقت ستاد و مرتضی بانک، قائم مقام وی با تشکر و تقدیر از حضور پرشور مردم در انتخابات 29 اردیبهشت، از تلاشهای بی شائبه ستادهای انتخاباتی دکتر روحانی در استانهای سراسر کشور ، قدردانی کردند.

مرتضی بانک، گفت: با وجود اینکه ستادهای انتخاباتی دکتر حسن روحانی فعالیت خویش را دیرهنگام آغاز کردند و ماه ها بعد از سایر رقبا شاکله ستاد انتخاباتی مرکزی و همچنین استانها بنا گردید ولی با تلاش و همت فعالان ستادها به خصوص روسای ستادهای استانی، یکی از مهمترین عواملی بود که حماسه 29 اردیبهشت را خلق کرد.

قائم مقام و معاون امور استانهای ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، در ادامه با انتقاد از بد اخلاقی هایی که علیه دولت تدبیر و امید در ایام انتخابات صورت می گرفت، اظهار داشت: متاسفانه با وجود آرای بیست و چهار میلیونی دکتر روحانی شاهد تداوم این بد اخلاقی ها و تخریبها هستیم.

در ادامه این نشست و پس از خیرمقدم مرتضی بانک، محمد شریعتمداری با تشکر از حضور میلیونی مردم ایران در پای صندوق های رای از زحمات و تلاشهای مسئولان ستادهای استانی دکتر روحانی در سراسر کشور، قدردانی ویژه به عمل آورد.

شریعتمداری در ادامه از نقش و حمایت تک تک احزاب ، شخصیت ها  و نخبگان سیاسی اصلاح طلب ، اعتدالگرا و اصولگرایان معتدل که در مسیر انتخابات تمام قد از خط فکری دولت روحانی حمایت کردند، تقدیر کرد .

وی در ادامه افزود:  عموما مسئولین و فعالان ستادها از نیروهای فکری و سیاسی معتقد و متعهد به آرمانهای امام و انقلاب و رهبری و نیز دولت تدبیر و امید بودند که یقینا راهکارهای لازم برای بهره مندی دولت از توان فکری و تجارب اجرایی آنان اندیشیده خواهد شد . ستاد انتخاباتی دکتر روحانی افتخار داردموفق شد با تدبیر و عقلانیت، رنگین کمانی از اندیشه های گوناگون سیاسی کشور را در حمایت از کاندیداتوری دکتر حسن روحانی به صحنه آورد.

شریعتداری ضمن پاسداشت یاد و خاطره مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی، از خانواده ایشان نیز قدردانی نمود.

دیگر سخنران این نشست محمد علی نجفی رییس وقت اتاق فکر ستاد انتخاباتی دکتر روحانی و همچنین ستاد فرهنگیان حامی وی بود که در ادامه با توضیح یافته‌های خود از روندانتخاب وزراء در کابینه دوازدهم و برنامه محوری در دولت بعدی گفت: کارآمدی دولت بعدی، اصلی ترین مساله ای است که در تعیین وزیران مد نظر دکتر روحانی خواهد بود. باید کابینه کارآمدی انتخاب شود که بتواند مطالبات و خواسته های برحق مردم را جامه عمل بپوشاند. در سایه این موفقیت کابینه هست که می توان به تشکیل مجلس و دولت آینده با همین مشی و منش امیدوار بود.

در ادامه این نشست با بررسی نقاط ضعف و قوت فعالیت ستادهای انتخاباتی دکتر روحانی، ضمن اعلام حمایت مجدد از وی و برنامه های دولت، برخی از حاضرین به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

تقدیر از مسئولین ستادهای انتخاباتی روحانی در استانها

تقدیر از مسئولین ستادهای انتخاباتی روحانی در استانها

تقدیر از مسئولین ستادهای انتخاباتی روحانی در استانها

تقدیر از مسئولین ستادهای انتخاباتی روحانی در استانها

تقدیر از مسئولین ستادهای انتخاباتی روحانی در استانها

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
اخبار داغ