کد خبر: ۱۷۷۵۸۷
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۳
عضو هیات رییسه مجلس:
مجلس چارچوب قراردادها را مشخص و تصویب کرده و موارد 15گانه نظام در طرح ها دیده شده و به دولت اختیار داده شده که این قرادادها در چارچوب IPC منعقد شود و طرح سایر مسائل حاشیه ای است.
سخنگوی هیئت رییسه مجلس، گفت:برخی دوستان مدعی هستند که هیچ گونه اطلاعاتی درباره قرارداد با توتال ندارند، چگونه افرادی که هیچ گونه اطلاعاتی از قرارداد ندارند درباره آن اظهار می کنند.

 به گزارش اعتدال بهروز نعمتی با اشاره به تهیه طرح سه فوریتی توقف اجرای قرارد توتال توسط برخی نمایندگان، گفت: تهیه طرح سه فوریتی در مواقع اضطراری انجام می شود، به این ترتیب مگر در شرایط کنونی جنگ رخ داده که طرح سه فوریتی تهیه شود، به نظر بنده این طرح بیشتر جنبه تبلیغاتی داشته و تاکنون تقدیم هیئت رییسه مجلس نشده است.

نماینده مردم تهران،ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، افزود:برخی دوستان مدعی هستند که هیچ گونه اطلاعاتی درباره قرارداد ندارند، لذا این سوال مطرح می شود که افرادی که هیچ گونه اطلاعاتی از قرارداد ندارند چگونه درباره آن اظهار می کنند، مگر می شود افراد درباره مسائلی که اطلاعات ندارند، اظهارنظر کنند.

انعقاد قرارداد توتال در چارچوب قراردادهای IPC است

سخنگوی هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه انعقاد قرارداد توتال و سایر قراردادها که در آینده منعقد می شود در چارچوب قراردادهای IPC است، تصریح کرد:مجلس چارچوب قراردادها را مشخص و تصویب کرده و موارد 15گانه نظام در طرح ها دیده شده و به دولت اختیار داده شده که این قرادادها در چارچوب IPC منعقد شود و طرح سایر مسائل حاشیه ای است./
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
اخبار داغ