کد خبر: ۱۷۴۶۲۱
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۱
وزیرخارجه قطر شایعه دیدارش با قاسم سلیمانی را رد کرد و گفت این اخبار توهم است.
وزیر خارجه قطر اخبار برخی رسانه‌ها مبنی بر دیدار با سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس ایران را رد کرد و در مصاحبه‌ای که با راشا تودی عربی داشت، گفت: این‌ها همه توهم است

به گزارش اعتدال به نقل از راشاتودی، او همه اظهارنظرهای منتسب به این دیدار را نیز رد کرد.

شیخ محمد بن عبدالرمضان آل ثانی وزیر خارجه قطر علاقه دوحه به ادامه روابط با تهران را مورد تاکید قرار داد و گفت که کشورش از روابط سازنده با ایران حمایت می‌کند.

او درباره اهداف سفرش به مسکو نیز گفت: این سفر برای اطلاع‌رسانی به روس‌ها درباره ابعاد بحران روابط قطر و عربستان سعودی و هم پیمانان عربستان بوده است.

وزیر خارجه قطر درباره اظهارنظرهای امیر قطر که منجر به ایجاد جنجال در هفته‌های گذشته و قطع روابط با کشورهای عربی شده هم گفت: سایت خبرگزاری رسمی قطر هک شده بود و این سخنرانی توسط هکرها منتشر شده بود.

به گزارش ایلنا، در خبرهای منتسب به امیر قطر در پایگاه خبری دوحه نیوز،  آمده بود که وی گفته است: اتخاذ رویکرد خصمانه علیه ایران عقلانی نیست و روابط قطر با آمریکا در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ دچار تنش شده است.

دفتر ارتباطات دولت قطر ساعاتی بعد اعلام کرد که یک شرکت ناشناس خبرگزاری رسمی قطر را هک و اظهاراتی غلط را به نقل از «تمیم بن حمد آل ثانی» امیر این کشور منتشر کرده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: