کد خبر: ۱۷۴۱۱۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۳
ای کاش قوه قضاییه مجازات تعیین شده برای حمله‌کنندگان به سفارت عربستان را هرچه زودتر اعلام کند تا مردم مطلع گردند که سران حمله‌کنندگان به کجا و چه کسانی وابسته بودند.
غلامرضا حیدری در نطق میان دستور خود با بیان اینکه مردم درگیری، جنگ و نزاع و افراط‌گرایی را نمی‌خواهند، گفت: واقعیت این است که انتخابات 96 رقابت میان دو اندیشه و رویکرد بود و مردم با انتخاب روحانی به رویکرد تعامل مثبت در داخل و خارج رأی دادند. رویکردی که منافع ملی ایران را چه در چانه‌زنی با روسیه و چه در چانه‌زنی با غرب و آمریکا همواره دنبال می کند.

به گزارش اعتدال به نقل از خبرآنلاین، او در ادامه بیان کرد: ای کاش قوه قضاییه مجازات تعیین شده برای حمله‌کنندگان به سفارت عربستان را هرچه زودتر اعلام کند تا مردم مطلع گردند که سران حمله‌کنندگان به کجا و چه کسانی وابسته بودند.

حیدری همچنین گفت: از وزرای ارشاد و اطلاعات به ‌جد تقاضا دارم در‌خصوص جلوگیری از برخوردهای امنیتی با روزنامه‌نگاران، خبرنگاران و اصحاب رسانه تلاش و پیگیری ویژه کنند زیرا این قشر عموماً جوان و از مظلوم‌ترین اقشار جامعه هستند.

این نماینده مجلس اظهار کرد: صداوسیما متأسفانه در ایام انتخابات در تخریب دولت مستقر از مرز بی‌طرفی بسیار خارج شد و به قول معروف صداوسیمای میلی شد.

این نماینده اصلاح‌طلب مجلس در پایان اظهار کرد: بار دیگر از رییس جمهور موکداً می‌خواهیم که از مقام معظم رهبری رفع حصر و همچنین ممنوع‌التصویری آقای خاتمی را تقاضا کند.
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
میلاد
|
-
|
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۶
0
0
رفع حصر بایست جدی گرفته شود ،ازمردم عزیز ایران درخواست میشود برای رفع حصر جدی تر باشند خیلی جدی تر.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری