کد خبر: ۱۷۲۶۶۶
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۳
مردم فریب جو روانی را نخورند و برای رای دادن با صبوری در صفوف باقی بمانند.
با توجه به استقبال گسترده مردم از رای گیری درانتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، صفوف گسترده ای هنوز پای صندوق های رای گیری وجود دارد که نیازمند تدبیر وزارت کشور برای ثبت مشارکت حداکثری مردم است .

بر اساس این گزارش، با توجه به تمدید چند باره رای گیری ، هنوز افراد زیادی منتظر رای گیری هستند چرا که همزمان بودن انتخابات شرواهای شهر و روستا و ریاست جمهوری زمان رای گیری را بالاتر برده است.

با توجه به اینکه حضور حداکثری مردم را شاهد هستیم ، این ضرورت وجود دارد تا در زمان باقی مانده ، فرصت بیشتری به مردم برای ثبت آرایشان داده شود.

بر اساس این گزارش، در همین فضا  برخی از رسانه های طیف اصولگرا با یک مسیر خبری عجیب، سعی در کاهش مشارکت مردم در ساعات پایانی رای گیری دارند.

گفتنی است این رسانه‌ها و کانالهای خبری زنجیره ای‌شان در تلاشند تا با برخی اخبار جعلی، از پیشی گرفتن کاندیدای اصولگرا خبر بدهند و مشارکت مردم را کاهش دهند.

در این خصوص هوشیاری مردم و حضور در صفوف رای ضروری است چرا که مسئولان صندوق موظف به اخذ رای همه حاضران در صفوف تا ساعت 24 جمعه هستند؛بدان معنا که هر فردی تا ساعت 24 در صفوف منتظر باشند، باید رای شان اخذ شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
اخبار داغ