کد خبر: ۱۷۲۶۲۸
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۸
شاط و شور عمومی نشان می دهد که مردم توجه خوبی نسبت به انتخابات و تعیین سرنوشت خود ، جامعه ، آیندگان و کشورشان دارند.
ابراهیم نکو،نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی گفت : خوشبختانه مردم از ساعات ابتدایی روز استقبال خوبی داشته اند و خود من که در حوزه رباط کریم و شهرهای حوزه آن حضور یافتم شاهد آن بودم که مردم با شور و نشاط خوبی در صف های رای حاضر شده اند.

 نکو در گفت و گو با سحر، پایگاه اطلاع رسانی ستاد دکتر روحانی درباره فضای جامعه در روز رای گیری ، گفت: خوشبختانه مردم از ساعات ابتدایی روز استقبال خوبی داشته اند و خود من که در حوزه رباط کریم و شهرهای حوزه آن حضور یافتم شاهد آن بودم که مردم با شور و نشاط خوبی در صف های رای حاضر شده اند.

این نماینده رباط کریم در مجلس نهم ادامه داد: این نشاط و شور عمومی نشان می دهد که مردم توجه خوبی نسبت به انتخابات و تعیین سرنوشت خود ، جامعه ، آیندگان و کشورشان دارند و این جای امیدواری و خوشحالی دارد.

به گفت او، مهمتر از این مشارکت حفظ قوانین و اخلاق در خلال این انتخابات است که مردم به خوبی این مساله را رعایت کرده اند و مسئولان و نهادهای مسئول در نظارت و اجرای انتخابات انتظار می رود که به خوبی تمام مسائل و حواشی انتخابات را رصد کنند تا این انتخابات و این روند خوب و امیدوار کننده همچنان ادامه پیدا کند.

نکو در پایان تصریح کرد: این روند امیدوار کننده حکایت از آن دارد که در پایان این انتخابات مردم پیروز واقعی و اصلی خواهند بود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: