کد خبر: ۱۷۲۶۲۳
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۳
به نظرم همه کسانی که حتی نمی خواهند رای بدهند هم در ذهن خود یک نامزد را اصلح می دانند. پس با مشارکت در انتخابات از این حق خود استفاده کنند.
علی تاجرنیا درباره اهمیت مشارکت در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری گفت: شاید در عرض هر چهارسال، انتخابات تنها تجلی حضور مردم برای مشارکت در سرنوشت خود است، چون با توجه به فقدان احزاب کارآمد در کشور و همچنین فقدان در مراجعه به رای مردم انتخابات می تواند تنها تجلی حضور مردم باشد و در این بین انتخابات ریاست جمهوری به دلیل اینکه عالی ترین مقام را انتخاب می کنیم اهمیت بیشتری خواهد یافت.

او در گفت و گو با سحر – پایگاه اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی- در ادامه با اشاره به اینکه تحریم انتخابات گذشتن از یک حق است اضافه کرد: بعد از پایان گرفتن انتخابات و اعلام نتایج همه مردم چه آن هایی که شرکت کرده اند و چه آن هایی نکرده اند باید نتیجه را بپذیرند و از آن تاثیر می گیرند. علاوه براین شرکت در انتخابات یک حق است و اگر از این حق استفاده نکنند یک فرصت را از دست داده اند.

او ادامه داد:همچنین استفاده از این حق نه تنها در سرنوشت خودشان بلکه در تعیین سرنوشت همه مردم تاثیر خواهد داشت. تجربه به ما نشان داده است که هرگاه افرادی انتخابات را تحریم کرده و رای نداده اند. نتیجه آن روی کار آمدن فردی که به ضرر همان تحریم کنندگان و افرادی که مشارکت نکرده اند شده است. به نظرم همه کسانی که حتی نمی خواهند رای بدهند هم در ذهن خود یک نامزد را اصلح می دانند. پس با مشارکت در انتخابات از این حق خود استفاده کنند. اگر انتخاب مردم به درستی و بدون حب و بغض باشد به نتایج مطلوبی هم خواهیم رسید.

تاجرینا در پایان مشارکت مردم در این انتخابات را حداکثر پیش بینی کرد و افزود: مشارکت مردم تا این ساعت فوق العاده بوده و من مشارکتی بالای 70 درصد در این انتخابات را پیش بینی می کنم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری