کد خبر: ۱۷۲۶۱۷
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۳
مقایسه دو دولت و ارزیابی عملکردهای آنها کافی است تا مردم دریابند عدم مشارکت گسترده آنها مساوی بازگشت به دوران گذشته است.
محمد صدر ،معاون وزیر خارجه دولت اصلاحات گفت:مشارکت گسترده مردم اقتصاد کشور را سامان می بخشد و کشور را از دچار شدن به شرایط بحرانی رها می سازد.

این صاحب نظر مسائل  سیاسی  در گفت و گو با سحر_پایگاه اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی_ محمد صدر با اشاره به لزوم مشارکت مردم در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد:با توجه به چینش کاندیداهای انتخابات پیش رو و فضای دوقطبی این انتخابات مردم باید برای حمایت از کاندیدای موردنظر خود حضور گسترده ای در پای صندوق های رای داشته باشند.

وی افزود:مقایسه دو دولت و ارزیابی عملکردهای آنها کافی است تا مردم دریابند عدم مشارکت گسترده آنها مساوی بازگشت به دوران گذشته است.

معاون وزیرخارجه دولت اصلاحات معتقد است که با روی کار آمدن دولت ترامپ در آمریکا و تلاش های برخی از دولت های ارتجاعی کشورهای منطقه تنها حضور یک دولت معتدل در ایران است که می تواند از بروز جنگ در این نقطه از جهان جلوگیری کرده و سایه های آن را از کشور دور کند.

وی ادامه داد:برآیند نقطه نظرات و دیدگاه های کاندیدای مختلف نشان داد که کدام گزینه آتش جنگ جدیدی را در منطقه شلعه ور می کند و کدام یک کشور را به سمت صلح و ثبات رهنمون میسازد.

به گفته صدر افکار عمومی جامعه نیک می داند که آینده ایران در گرو مشارکت گسترده آنها در پای صندوق های رای است بنابراین برای تحقق مطالبات خودشان هم که شده ،در این انتخابات حضور پرشوری خواهند داشت.

مشاور وزیرامورخارجه یادآور شد: برای تحقق و ادامه برنامه های 4سال گذشته و بازگشت به دوران رشد و شکوفایی اقتصاد کشور همه باید به پای صندوق های رای بیایند.

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: