کد خبر: ۱۷۲۳۱۰
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۳
نماینده مردم تهران در همایش بزرگ اصول گرایان معتدل:
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی معتقد است انتخابات به عنوان نماد جمهوریت نظام اسلامی ایران اصلی ترین راه برای ایجاد تغییر در جامعه به شمار می رود و در انتخابات پیش رو قطعا گزینه اصلح دکتر روحانی خواهد بود.
علی مطهری در همایش بزرگ اصولگرایان معتدل حامی دکتر روحانی اظهار کرد: جریان سیاسی جدیدی که به عنوان اصولگرایان معتدل متولد شده بسیار جریان امیدبخشی به حساب می آید زیرا با اضافه کردن این قید مشخص می شود که نسبت به سکوت در مقابل قانون شکنی های دولت قبل موضع گیری رسمی وجود دارد و با نگاهی اعتدال گرایانه مسیری جدید را بشارت می دهد.
وی تاکید کرد: امروز نیز بهترین راه برای حضور و مشارکت مردم انتخابات ریاست جمهوری است زیرا نتیجه آن به طور مستقیم در جایگاه ایران در عرصه بین المللی تاثیر دارد و فضای داخلی کشور را مشخص می کند.
نماینده مردم تهران، ري، شميرانات، اسلامشهر و پرديس در مجلس با اشاره به اینکه رئیس جمهور باید ویژگی های مشخصی برای رسیدن به این جایگاه داشته باشد، عنوان کرد: نخستین ویژگی شخصیت مناسب برای این جایگاه است ما باید برای برخورد با هیات حاکمه جدید آمریکا فردی را انتخاب کنیم که توانایی خود را پیش از این نشان داده است.
مطهری ادامه داد: از سوی دیگر تجربه اجرایی نیز یکی از اصلی ترین مولفه ها خواهد بود قطعا به صلاح نیست که دکتر روحانی با این سابقه طولانی کنار رود و فردی جایگزین شود که حتی یک روز سابقه اجرایی رسمی نداشته است.
وی خاطرنشان کرد: با عبور از این انتخابات قطعا عملکرد دولت دوم دکتر روحانی از چهار ساله نخست بهتر خواهد بود زیرا از یک سو نگرانی های انتخاباتی وجود ندارد و دولت با آزادی بیشتری فعالیت می کند و از سوی دیگر منتقدان نیز کمتر آرامش دولت را به منظور اهداف انتخاباتی برهم می زنند از این رو امیدواریم کارنامه دولت دوازدهم نقاط قوت بیشتری نیز از قیاس با چهار ساله نخست داشته باشد.
نماینده مردم تهران، ري، شميرانات، اسلامشهر و پرديس ادامه داد: روحانی برای چهار سال آینده برنامه‌ریزی کرده و صلاح نیست زمام کشور را به دست کسی بدهیم که یک روز هم سابقه اجرایی ندارد ضمن آنکه در دولت بعد مخالفان مزاحمت کمتری ایجاد خواهند کرد زیرا تمام آنها سعی داشتند که این دولت به دور دوم کشیده نشود در حوزه بین الملل جایگاه خوبی داریم و حیف است که این حرکت نیمه راه رها شود.
مطهری تصریح کرد: باید دید کاندیدها کدام یک از وسایل مشروع استفاده کردند کدام نامشروع پیامبر فرزند شیر خوار خود را از دست داد و خورشید گرفتگی صورت گرفت همه گفتند به خاطر فوت فرزند پیامبر بوده اما پیامبر نخواست از جهالت مردم استفاده کند و مردم را در مسجد جمع کرد و گفت این موضوع هیچ ربطی به فوت فرزند من ندارد اما در این انتخابات دیدیم که برخی کاندیداها شعارهای غیر قابل اجرا گفتند و با استفاده از کلمات مقدس و روش‌های ارزشی به دنبال رسیدن به اهداف خود بودند که ان‌شاءالله در ٢٩ اردیبهشت مردم ما پاسخ آنها را خواهند داد و حسن روحانی برای بار دوم رئیس جمهور خواهد شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
اخبار داغ