کد خبر: ۱۷۲۳۰۸
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۰
بهروز نعمتی در همایش بزرگ اصول گرایان معتدل:
رییس ستاد اصولگرایان معتدل اعلام کرد: امروز کشور بیش از هر زمان دیگری به وحدت و همدلی نیاز دارد و همه جریان ها اعم از اصولگرا، اصلاح طلب، مستقل و معتدل باید دست در دست هم دهند تا شرایط برای تمدید دولت صد درصدی دکتر روحانی فراهم شود.
به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اصول گرایان معتدل؛ دکتر بهروز نعمتی در همایش بزرگ اصولگرایان معتدل حامی دکتر روحانی به بیان این مطلب اظهار کرد: کشور ایران ظرفیت های بسیار بالا و قابل توجه ای داشته که اگر شرایط برای وحدت و کار همه جانبه فراهم شود می توان انتظار داشت بسیاری از اهداف کلان ایران محقق شود. این اتفاق مهم در شرایطی به وجود می آید که ما دوران سخت گذشته را فراموش نکنیم و اجازه بازگشت به آن زمان را ندهیم.

وی با بیان اینکه، نگاهی که هشت سال بر کشور مدیریت می کرد، ایران را در آستانه سقوط قرار داد، تاکید کرد: ما فراموش نخواهیم کرد که عده ای اقلیت هشت قطعنامه سازمان ملل متحد کاغذ پاره نامیدند، هفتصد میلیارد دلار درآمدهای نفتی را به آتش کشیدند و منافع شخصی و تیمی خود را به منافع مردم ترجیح دادند.

دبیر ستاد اصولگرایان معتدل حامی روحانی ادامه داد: ملت بزرگ ایران برای عبور از این دوران در سال 92 حرکت بسیار بزرگی را آغاز کرد، سپس گامی مهم در جهت تثبیت آن در سال 94 برداشت و باید برای تکمیل آن در سال 96 بار دیگر پای به میدان بگذارد.

نعمتی با بیان اینکه نامزدهای رقیب دکتر روحانی هیچ تفاوتی با دولت قبل ندارند، تصریح کرد: حتی اگر نام ها نیز تغییر کرده باشد تیم هایی که در ستادهای رقیب فعال هستند اشتراک قابل توجهی با دوران گذشته دارند اکنون زمان آن رسیده که مردم در مقابل افراط و کسانی که خود را صاحب انقلاب می دانند بیاستند و در 29 اردیبهشت یک صدا تداوم دولت دکتر روحانی را اعلام کنند.
پایان پیام/
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
اخبار داغ