کد خبر: ۱۷۲۲۹۸
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۳
یعقوب امین زاده
اعتدال؛ بی شک تنها کار هوشمندانه آقای قالیباف انصراف از كانديداتوي انتخابات رياست جمهوري بود زیرا با ریزش شدید آرا, نه تنها امکان انتخاب شدن را از دست داده بود بلکه هر موقعیت سیاسی دیگر را نیز از دست رفته می دید و اکنون چشم انتظار اقبال اصولگرایان و دلواپسان می باشد تا از عدم حذف کامل خود از صحنه سیاسی مطمئن شود.

البته باعث تأسف است که ایشان به آرزوی دیرینه خود که رسیدن به مقام ریاست جمهوری بود زمانی به طور کامل ناکام ماند که اخلاق را نیز در صحنه سیاست باخت. 

وانگهی تلاش قالیباف در ایجاد تفرقه در میان مردم و اصرار به مطالب خلاف واقع نه تنها، از یادها پاک نخواهد شد بلکه فضای سیاست ورزی ایران اسلامی را تا مدت ها آزار خواهد داد.

 صد البته آقای رییسی و تمامی کسانی که پذیرای ائتلاف قالیباف در انتخابات حاضر هستند باید مسؤولیت رفتارهای انتخاباتی اخیر قالیباف را پذیرفته و جواب قانع کننده ای برای این همه بی اخلاقی و اقدامات خارج از منطق و ادب و دور از نزاکت سیاسی قالیباف را در روزهای پیشین داشته باشند. 

ان شاءا... مردم با انتخاب 21+1 (ریاست جمهوری و شورای شهر) پاسخ عوامفریبی و گفتمان «بگم بگم» را در روز 29 اردیبهشت خواهند داد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
اخبار داغ