کد خبر: ۱۷۱۹۵۷
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۲
رییس‌ستاد اصولگرایان معتدل در کرج:
رییس‌ستاد اصولگرایان معتدل دکتر روحانی گفت: خیلی خوشحالیم افرادی که تا دیروز برجام را قبول نداشتند این روزها آن را تایید می‌کنند.
به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ستاد اصولگرایان معتدل؛ بهروز نعمتی در افتتاح ستاد اصول‌گرایان معتدل در کرج با انتقاد از برخی شعار‌های انتخاباتی، خاطرنشان کرد: این نوع تفکرات عوام‌فریبانه بوده و بعد از انتخابات باید رو در روی مردم به آنها جوابگو باشیم، راه جمع‌آوری آرا صداقت، راستی و درستی است. 
 

نعمتی با بیان اینکه تخریب آیت‌الله هاشمی رفنسجانی را از یاد نبردیم، تاکید کرد: دولت گذشته و همفکران آنها همه نوع هجمه علیه آیت‌‌الله هاشمی را ترتیب داده بودند اما در انتخابات مجلس خبرگان ایشان با راستی و درستی با مردم صحبت کردند و این مردم بودند که هاشمی را با بالاترین رای روانه مجلس کردند.
 

رییس‌ستاد اصولگرایان معتدل دکتر روحانی با اشاره به اینکه برخی فکر می‌کنند انقلابی‌تر از دیگران هستند، تصریح کرد: همه مردم ما انقلابی هستند، تمامی افرادی که در چارچوب نظام در حال کار، تلاش و فعالیت هستند انقلابی هستند و این نوع تفکر که خود را بالاتر از مردم بدانیم صحیح نیست.

نعمتی با بیان اینکه یک عده هم هستند کاسبی برجام می‌کنند افزود: امروز خیلی خوشحالیم افرادی که برجام را قبول نداشتند این روزها آن را تایید می‌کنند، روزهایی داشتیم که به ما اجازه نمی‌دادند در کمیسیون برجام در دفاع از آن صحبت کنیم اما امروز به این نتیجه رسیدند که برجام سایه جنگ را از کشور دور کرد.
 

سخنگوی هییت رییسه دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این روزها بعضی از شعارها بوی کاسبی رای می‌دهد، اظهار داشت: شعارهایی می‌دهند در جهت تخریب دولت، اگر دولت موفق عمل نکرده است مگر می‌شود نرخ رشد اقتصادی از 5- درصد به 8+ درصد برسد. این رشد خود به خود بوجود نیامده بلکه این نرخ با موفق عمل کردن بخش‌های مختلف صنعت، تجارت و شاخص‌های دیگر به وجود آمده است.
 

وی افزود: تورم 44 درصد این روزها به 8 درصد رسیده است و 6 قعطنامه سازمان ملل که دوستان آن را کاغذ پاره می‌دانستند از سر راه ملت برداشتیم، موفقیت‌های بسیاری در زمینه بهداششت و درمان، نفت، پتروشمی و مباحث دیگر انجام شده اما کاسبان رای این روزها به دولت هجمه های سنگینی وارد می‌کنند.
 

رییس‌ستاد اصولگرایان معتدل دکتر روحانی با بیان اینکه صدا و سیما در دوره دولت قبل حتی اخبار افتتاح طرحی در روستایی کوچک را هم پوشش می‌داد، تاکید کرد: بزرگترین پالایشگاه بنزین یورو 4 توسط دولت تدبیر و امید افتتاح شد اما صدا و سیما حتی 30 ثانیه برای آن وقت نگذاشت و با به وجود آوردن این شرایط به دنبال دلسرد کردن دولت هستند.
 

نعمتی با اشاره به اینکه صحنه انتخابات امسال مانند انتخابات 1384 است، گفت: صحنه انتخابات امسال هیچ تغییری نسبت به سال 84 نداشته است، خیلی از افراد به دنبال این هستند مانند سال 84، 18 میلیون نفر از مردم در انتخابات مشارکت نکنند و این وظیفه ما مردم انقلابی است که نباید اجازه بدهیم انتخابات سرد برگزار شود.
 

نماینده مردم تهران در مجلس دهم در پایان خاطرنشان کرد: سخن دکتر روحانی را فراموش نکنیم که گفتند هر یک نفر باید یازده رای را پای صندوق‌های بیاورد که اگر چنین نشود 8 سال دیگرانی بر ما حکومت می‌کنند که به دنبال زر، زور و رسانه بیشتر هستند پس باید با مشارکت بالا و اتحاد و برادری در پای صندوق‌های رای از تدبیر و عقلانیت حمایت کنیم.

پایان پیام/
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری