کد خبر: ۱۷۱۴۶۰
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۱
نمی گذاریم مردم را قطعه قطعه کنید/ ما آمده ایم اعلام کنیم که روز ۲۹ اردیبهشت باز هم آزادی می خواهیم/ مردم پای صندوق رای جواب شما را خواهند داد/ اینها از اینکه کشور ایران از تحریم جدا شده نگرانند و از اینکه مردم ایران با دنیا ارتباط داشته باشند نگرانند/ روحانی اجازه نخواهد داد که در چهار سال دوم بلندگوها دست این اقلیت باشد و قانون اساسی را اجرا خواهیم کرد/ ما نمی گذاریم که خون بهشتی و شهدا پایمال شود، بهشتی تدوین گر قانون اساسی بود/چرا کسی را که آمار مربوط به املاک نجومی بود در سایتش منتشر کرد را گرفتید و به انفرادی بردید
همایش انتخاباتی حسن روحانی از دقایقی پیش در کرمانشاه آغاز شد.

به گزارش اعتدال، از دقایقی پیش حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در همایش انتخاباتی خود در وزرشگاه امام خمینی حضور یافت.

این سخنرانی در حالی صورت می‌گیرد که رییس دولت یازدهم صبح امروز نیز در جمع مردم همدان حضور یافته بود. روحانی همچون همدان در کرمانشاه نیز با استقبال زیاد هواداران خود روبرو شده است.

محمد نهاوندیان، حسینعلی امیری و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و شخصیت‌های سیاسی روحانی را در این همایش همراهی می‌کنند.

در این همایش، شرکت‌کنندگان با شعارهای «روحانی روحانی حمایتت می‌کنیم»، «خاتمی زنده باد روحانی پایبنده باد»، «درود بر هاشمی سلام بر روحانی»، «روحانی زنده باد خاتمی پایبنده باد» «آزادی اندیشه گازانبری نمیشه» از روحانی استقبال کردند.

همچنین عده کثیری از مردم با سردادن شعارهایی خواستار رفع حصر شدند. پیش از حضور روحانی با پخش موسیقی سنتی و محلی سالن سراسر از شور و هیجان شد. شرکت کنندگان با پرچم‌های ایران و دستبندهای سبز و شال‌های بنفش در این همایش حضور یافته‌اند.

سالن سخنرانی از ساعت‌ها پیش پر شده و جمعیت قابل توجهی به دلیل پر بودن سالن پشت درهای ورزشگاه امام خمینی ماندند. نکته قابل توجه در این همایش این است که زنان حضور قابل توجهی در آن دارند.

صحرایی: به روحانی رای می دهیم تا آشتی جایگزین حصر شود

در ابتدای این مراسم، صحرایی رییس ستاد دکتر روحانی در کرمانشاه گفت: مقدم جناب آقای دکتر روحانی را به کرمانشاه گرامی می داریم، در انتخابات به دنبال کسی هستم که زندگی بهتری برای ما رقم بزند و درهای امید را به روی ما بگشاید، رای می دهیم که طاقبستان و دماوند همچنان با صلابت بماند.

وی افزود: ما به دکتر روحانی رای می دهیم تا هنرمندان این کشور بدون دغدغه زندگی کنند و دختران این سرزمین احساس حقارت و بی پناهی نکنند. به روحانی رای می دهیم تا آشتی جایگزین حصر شود و دلسوزان انقلاب خانه نشین نشوند و کسی در کوچه شعار مرگ بر دیگری را ندهد.

صحرایی در ادامه گفت: رای میدهیم که جامعه اهل سنت و اهل حق با همدلی در کنار شیعیان زندگی کنند.

بابایی نماینده ستاد جوانان کرمانشاه نیز گفت: چند روزی است که به انتظار امید نشسته ایم و با آمدن دکتر روحانی بهار ما از همیشه بهارتر است و مردم کرمانشاه در روز ۲۹ اردیبهشت با انتخابی آگاهانه حماسه سال ۹۲ را تکرار خواهیم کرد.

پس از خیر مقدم مسئولان ستاد کرمانشاه دکتر روحانی پشت تریبون قرا گرفت .
 

روحانی: اجازه نمی دهیم یک اقلیت، یک اکثریت را به انزوا ببرد/ نمی گذاریم مردم را قطعه قطعه کنید


محورهای سخنان دکتر روحانی به شرح زیر است:

درود و سلام بر کرمانشاه قهرمان، کرمانشاه سینه ستبر ایران، کرمانشاه سرزمین مردان و زنان دلاور ، سراسر کرمانشاه شور شما جوانان است شور شما دختران و پسران است، شور شما مردان و زنان است.

اگر سال ۹۲ به شما وعده دادم که بزرگترین طرح آبرسانی ایران در کرمانشاه اجرا خواهد شد به این قول عمل کردیم من اگر سال ۹۲ به شما وعده دادم که بزرگترین طرح آبرسانی ایران را در کرمانشاه اجرا خواهد شد و به این قول عمل کردیم.

در پاییز امسال کشت پاییزی را مردم کرمانشاه با این آب انجام خواهند داد، آبیاری بیست هزار هکتار زمین در امسال به وسیله این طرح انجام خواهد شد.

قصرشیرین منطقه آزاد خواهد شد و راه آهن کرمانشاه در خرداد امسال به شبکه سراسری متصل خواهد شد. یک عده ای از پیشرفت ایران و آزادی جوانان ما نگران هستند. آن عده چرا به شما نمی گویند که برایشان فرصت نیستید و بلکه تهدید هستید؟ شما می خواهید ارتباط جوانان ایران را با دنیا قطع کنید

ما در این چهار سال مقابل آنها ایستادیم و آماده هستیم که با کمک غیور مردان، زنان و مردان چهار سال دیگر نیز جلوی آنها بایستم

اینها از اینکه کشور ایران از تحریم جدا شده نگرانند و از اینکه مردم ایران با دنیا ارتباط داشته باشند نگرانند

آنها عنوان میکنند که از خانواده ایثارگران و شهدا هستند ولی آیا مطالبات این عزیزان را پرداخت کردید؟ تمام مطالبات شما در دولت یازدهم پرداخت شد

ما در دولت یازدهم قوای دفاعی ایران را از همیشه محکم تر کردیم و میخواهیم مقابل متجاوزان مقابله کنیم

دولت خشونت طلبان پایان یافته و شما می خواهید آزادی را از مردم بگیرید ولی مردم مقابل شما می ایستند

ما باید برای زندگی محرومان تصمیم بگیریم نه با شعار بلکه در عمل

آنها که امروز شعار می دهند و میگویند از کشاورزان حمایت می کنند گندم را به چه قیمتی خریداری می کردند

آنها امروز نگرانند که زندگی کشاورزان ما بهتر شود!

امروز درب تجارت بین المللی به روی کشور ما باز شده است

شما میخواهید مردم ایران را در فشار و انزوا قرار دهید، میگویند ما میخواهیم با فساد مبارزه کنیم، شما که ۳۸ سال وظیفه شما نظارت بود و ایا توانستید جلوی فساد را بگیرید

مردم می خواهند بدانند سه میلیارد و هشتصد میلیون دلار به کجا رفته است

چرا به مردم گزارش نمی دهید که چه کسانی اموالشان را غارت کرده است

ما اجازه نمی دهیم یک اقلیت، یک اکثریت را به انزوا ببرد

روحانی اجازه نخواهد داد که در چهار سال دوم بلندگوها دست این اقلیت باشد و قانون اساسی را اجرا خواهیم کرد

ما نمی گذاریم که خون بهشتی و شهدا پایمال شود، بهشتی تدوین گر قانون اساسی بود

چرا کسی را که آمار مربوط به املاک نجومی بود در سایتش منتشر کرد را گرفتید و به انفرادی بردید

ما ملت صد در صد هستیم و نمی گذاریم مردم را قطعه قطعه کنید

از حقوق چه قشری می خواهید کم کنید که اینقدر به مردم وعده پوشالی می دهید

شاید می خواهید از جیب بانک مرکزی بازهم بردارید؟

شما میخواهید اقوام را از هم دور کنید

ما آمده ایم اعلام کنیم که روز ۲۹ اردیبهشت باز هم آزادی می خواهیم

با چه قانونی انتشار عکس بزرگان نظام را ممنوع میکنید؟

مردم پای صندوق رای جواب شما را خواهند داد


اجازه نمی دهیم یک اقلیت، یک اکثریت را به انزوا ببرد

مشروح اظهارات روحانی در جمع مردم کرمانشاه:

چرا حرف هایی که در جلسه خصوصی می گویید، را بلند نمی گویید؟

حسن روحانی بیان اینکه عده ای از پیشرفت ایران نگران هستند،گفت: عده ای از آزادی جوانان نگران هستند.

این کاندیدای ریاست جمهوری که  در ورزشگاه پنج هزارنفری امام خمینی کرمانشاه در جمع حامیانش سخن می‌گفت،  اظهار کرد: درود و سلام بر کرمانشاه قهرمان. اینجا سینه ستبر ایران است. سراسر کرمانشاه شور شما جوانان و دختران و پسران است. مردم عزیز استان کرمانشاه من می خواهم به شما بگویم اگر سال 92 به شما وعده دادم بزرگترین آبادانی و آبرسانی در ایران محقق می شود، اینک تحقق یافته است.

وی ادامه داد: در دولت یازدهم، 11 هزار و 600 میلیارد تومان برای آبرسانی اعتبار کرده ایم و ان شاء الله 20 هزار هکتار با این آب ،آبیاری خواهد شد و ان شاء الله در سال های آینده تا 120 هزار هکتار افزایش می یابد و ان شا ءالله راه آهن کرمانشاه در خرداد به راه آهن سراسری متصل خواهد شد.

روحانی وعده داد:قصر شیرین منطقه آزاد خواهد شد. راه آهن شهری و مترو هم در دولت دوازدهم اجرایی خواهد شد.

رئیس دولت یازدهم با  تصریح  اینکه یک عده از پیشرفت ایران و آزادی جوانان نگران هستند،خطاب به رقبا ی انتخاباتی‌خود گفت: چرا حرف های دلتان را به جوانان نمی گویید و چرا حرف هایی که در جلسه خصوصی می گویید، را بلند نمی گویید؟
وی افزود:می خواهید ایران در حصر و محاصره باقی بماند و ارتباط جوان ایرانی با دنیا قطع شود. روحانی دراین چهار سال در مقابل شما ایستاد و من با کمک شما(مردم) آماده ام چهار سال دیگر هم بایستم.

روحانی همچنین گفت:آنها از اینکه مردم ایران می توانند با مردم دنیا در ارتباط باشند، نگران هستند. گفتند ما با خانواده شهدا و ایثارگران هستیم ولی من می پرسم در هشت سال قبل مطالبات خانواده های شهدا و ایثارگران را دادید؟ مردم بدانید که تمامی مطالبات خانواده های شهدا و ایثارگران در دولت یازدهم پرداخت شد.

این کاندیدای دوازدهمین دور ریاست جمهوری گفت:ما اهل شعار نیستیم، بلکه اهل عمل هستیم. مردم بدانید قدرت دفاعی دردولت یازدهم افزایش یافته است. ما با سلاح مخالف نیستیم ولی بدانید با کسانی که می خواهند دل مردم ایران و مردم منطقه را بهراسانند مخالفیم. قدرت ایران برای آن است که در برابر تجاوز مقابله کنیم.

وی ادامه داد:ما در برابر هر نوع متجاوزی می ایستیم و مقاومت می کنیم ، ولی اجازه نمی دهیم بداخلاقی های شما ادامه پیدا کند. دوران خشونت پایان یافته است. شما می خواهید آزادی را از مردم بگیرید و مردم در مقابل شما می ایستند.

روحانی در ادامه خاطرنشان کرد: ما در روزهای پیشرفت قرار گرفته ایم، ما باید برای زندگی محرومان امروز تصمیم بگیریم نه با شما بلکه با عمل.

این کاندیدای انتخابات  ریاست جمهوری با اشاره به دستاوردهای دولت یازدهم گفت: آنهایی که شعار می دادند که از محرومان حمایت می کنند گندم کشاورزان را به چه قیمتی می خریدند؟ آنها که مدعی حمایت از کشاورزان هستند قیمت گندم را بیش از قیمت جهانی خریداری می کردند یا گندم را از خارج وارد می کردند؟ امروز که گندم قیمت کیلویی 1300 تومان خریداری می کنیم برخی نگران هستند.

وی در همین راستا افزود: می پرسم آن روز که برای انتقال پول مان از صراف استفاده می شد و درب بانکهای مان بسته شده بود برای ایران عزت داشت و بهتر بود یا امروز درب تعامل با جهان باز شده است. شما می خواهید ملت ایران را در فشار و انزوا قرار دهید. ملت ایران اجازه نمی دهد راه هشت سال گذشته را به ایران باز گردانید.

روحانی سپس خاطرنشان کرد:می‌گویند ما می خواهیم با فساد مبارزه کنیم. من از شما می پرسم چهار سال دولت در دست ما بوده است، ولی  شما در طول 38 سالی که وظیفه تان نظارت بود، جلوی فساد را گرفتید؟ مردم می خواهند بفهمند 3 میلیارد و 800 میلیون تومان ملت ایران کجا رفته است؟ آنهایی که پشت تریبون ها می روند و می خواهند به مردم گزارش دهند مردم سوالشان از آنها این است که چه کسی اجازه داد این 3 میلیارد و 800 میلیون برود؟

وی همچنین تصریح کرد:چرا به مردم گزارش نمی دهید اموال ملت ایران را چه کسانی تاراج کردند؟ آنهایی که دو میلیارد پول ما را به حلقوم آمریکا ریختند، چرا این کار را کردند؟ در سال 86 و 87، 10 ماه فرصت بود این پول و اوراق از امریکا به ایران بازگردد ولی چرا این کار نکردید؟

روحانی با اشاره به رویکرد دولت یازدهم نسبت به موضوع حقوق های نجومی یادآورشد:از حقوق نجومی سوال می کنید، ما برای آنهایی که منصفانه از بیت المال استفاده نکرده بودند اقدام کردیم.

وی سپس با اشاره به مخالفانی که قصد بر هم زدن آرامش مراسم های حامیان روحانی را داشته اند گفت:ما اجازه نمی دهیم یک اقلیت با بلندگوهای بلند بخواهند اکثریت را منزوی کنند. شما چند درصد مردم هستید که احساس می کنید قیم مردم هستید. ما در 29 اردیبهشت به این اقلیت پاسخ می دهیم.

این کاندیدای ریاست جمهوری در ادامه گفت:روحانی در 4 سال آینده اجازه نمی دهد بلندگوها در دست اقلیت ها باقی بماند، ما قانون اساسی را اجرا خواهیم کرد.

روحانی با بیان اینکه"ما اجازه نمی دهم خون شهید بهشتی و شهدایمان پایمال شود" اظهار کرد:بهشتی حامی مردم ایران بود. بهشتی نویسنده قانون اساسی بود. شما حاضرید قانون اساسی را اجرا کنید؟سایتی گزارش سازمان بازرسی را درخصوص املاک نجومی را منتشر کرد؟

رئیس دولت یازدهم همچنین گفت:درخصوص حقوق نجومی خودمان مطرح کردیم و آن را به بیت المال بازگردانیدم، ولی املاک نجومی را چه کردید؟ چرا قوه قضاییه در این باره اقدامی نکرد؟ ما 29 اردیبهشت برای عدالت و مبارزه با فساد می خواهیم را ی دهیم.

وی ادامه داد:ما 29 اردیبهشت برای  تساوی حقوق شهروندی تمام اقوام ایرانی می خواهیم رای دهیم . ما می خواهیم تمام ملت ایران چه شیعه و جه سنی و چه اهل حق از حقوق مساوی برخودار باشند.

روحانی سپس افزود:ما اجازه نمی دهیم مردم را قطعه قطعه کنید چون ما ملت صد در صد هستیم. دولت یازدهم دولت صد در صدی بود و دولت دوازدهم هم دولت صد درصدی است. مردم به شما اجازه فریب را نمی دهند.

وی  سپس گفت:می گویند پول پخش می کنند، ولی این پول را از کجا می آورید. از حقوق معلمان کم می کنید؟ از پول کشاورزان کم می کنید؟ یا جیب دیگری دارید؟


یکبار مردم ایران تجربه کردند 45 هزار میلیارد تومان از بانک مرکزی برداشتند و تجربه اش تورم 45 درصدی بود.

این کاندیدای دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد:شما می خواهید تورم تک رقمی را به تورم 45 درصدی بازگردانید. این مردم تلاش کردند در سراسر ایران بنگاه های اقتصادی را آباد کنند. دوباره می خواهید بنگاه ها را ببندید؟
وی با تاکید بر ضرورت توجه به جایگاه زنان در جامعه گفت:می خواهید زنان را به خانه بفرستید؟ ملت ایران و قانون اساسی این اجازه به شما نمی دهد. ما امروز اعلام می کنیم 29 اردیبهشت بازهم آزادی می خواهیم. ما از دروغ و فریب آنها که سالها دیدیم خسته شده ایم.

روحانی خاطرنشان کرد:انتخابات دوازدهم ریاست جمهوری پیشروی ماست. هر نفر به همراه 11 نفر به پای صندوق رای برود. ما 12 نفره در انتخابات دوازدهم شرکت خواهیم کرد.

در این کشور اشتغال و سرمایه گذاری ایجاد شود و گردشگران به ایران بیایند.

در بخش دیگر این سخنرانی روحانی گفت:ما از طریق گردشگری و جذب سرمایه گذاری خارجی و اجرای اقتصاد مقاومتی ایران را آباد خواهیم کرد، مردم ایران می خواهند ممنوعیت ها تمام شود. بر چه مبنای عکس بزرگان ایران را ممنوع می کنید؟ با چه قانونی؟ آن قانون را اعلام کنید؟ ادعا کردید شورای  عالی امنیت ملی این کار کرده است ولی من به صراحت گفتم دروغ است دروغ است.

وی تصریح کرد:ما حرفمان را در صندوق آرا خواهیم زد. مردم در روز صندوق آرا نشاط و امید را بگویید. نگذارید تندروها و افراطی ها بازگردند. ملت ایران به افراطی ها اجازه بازکشت نمی دهند.

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
-
|
۰۲:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۹
0
0
با مشارکت واقعی بالای 70 درصد هیچگاه افرادی مانند قالیباف و رئیسی و احمدی نژاد رای نخواهند آورد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری