کد خبر: ۱۷۱۱۰۲
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۰
زهرا ساعی:
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی بداخلاقی های موجود در عرصه انتخابات برای کم رنگ کردن دستاوردهای دولت یازدهم را بی نتیجه می داند و معتقد است مردم با بلوغ سیاسی خود از ضرورت ادامه راه امید آگاهند.
به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اصولگرایان معتدل؛ زهرا ساعی با اشاره به سابقه چهار ساله شکل گیری جریان امید در کشور، اظهار کرد : در سال 92 گفتمانی در کشور شکل گرفت  به عنوان اعتدالگرایی و عقلانیت که معتقد بود کشور را در همه حوزه ها باید با صبوری و در مدار قانون و به دور از افراط گرایی و تک محوری و براساس خرد جمعی و قانون اساسی مدیریت کرد.
به گفته وی در تشکیل این گفتمان در سال 92 طیف های مختلف سیاسی نقش داشتند و این گفتمان در مقابل گروه های افراط گرا شکل گرفت و با تدبیر و آگاهی پیش رفت.

نماینده تبریز در مجلس رابطه مثبت دولت یازدهم با مجلس دهم را برای پیشبرد امور کشور ضروری دانست و با اشاره به دستاوردهای مختلف این دولت در حوزه های مختلف گفت: برجام نتیجه همین گفتمان بود و قطعا مردم آگاهند که باید این مسیر ادامه یابد.

ساعی با بیان اینکه مردم امروز حرکات عوام فریبانه را کاملا تشخیص می دهند، خاطر نشان کرد: با وجود تمام شعارها و تبلیغاتی که علیه دولت شکل گرفته، مردم به خوبی تفاوت در شعارها را درک می کنند و به شعارهای پوپولیستی اجازه محوریت یافتن نمی دهند.
پایان پیام/
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری